• Autor
    Odp.
  • wengosz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Grałem 3 dni temu w piłkę nożną nie było słońca ale było gorąco dużo piłem i trochę odpoczywałem w tedy jak wróciłem kupiłem sobie loda i wróciłem do domu i było wszytko ok położyłem się spać i wczoraj budzę się i miałem chrypę nic nie mogłem powiedzieć tylko wypiłem szybko wodę nie wiedziałem co mi jest poszedłem pod prysznic i wyszedłem i zaczęło mnie boleć wszytko i stwierdziłem ze to po tej piłce i mi przejdzie a tu nic (boli mnie głowa ,mam gorączkę ,boli mnie żrodkowa czężć ciała i nie mogę nawet korzystać z toalety , bolą mnie miężnie dolne i dolnę palce mi drętwieją w nogach i boli mnie za oczami a najgorsze to ze nie chce mi się jeżć ale zjadłem cudem obiad i po tym wiozłem 1 tabletkę gripeksu control i było mi lepiej po 30 min wyszedłem na 15 min na dwór i wróciłem do domu i po 2 godzinach znów się zaczęło zjadłem następną tabletkę i nic nie pomogło poszedłem pod zimny prysznic w ziołem naj zimniejszą wodę i czułem letnia podchodząca pod lekko gorącą .Proszę o Pomoc nie wiem co mi jest .Pozdrawiam

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Nie wiem ,albo udar,albo przetrenowanie ,albo po prostu choróbsko choć stawiam , na któreż z pierwszych. Nie wiem czy może się nie odwodniłeż. Sprawdź rano mocz jeżli jest koloru słomkowego to ok. Najlepiej udaj się do lekarza i opisz co i jak,bo przez neta ciężko diagnozować.

    wengosz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    A jak będzie ten udar to co mi się stanie jest to coż złego albo coż boje się

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Coż złego na pewno,ale by się bać raczej nie. Skoro nic Ci nie jest to tylko się zbadaj. I następnym razem bierz coż na głowę ,czapa z daszkiem ,albo coż i uzupełniaj płyny np. wodę ,albo rozcieńczony sok co jakiż czas,bo jest dożć ciepło 😉

    wengosz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Cały czas tak samo spałem tylko 4 godziny dziż miałem gorączkę 39 stopni kupiłem czepek i trochę lepiej sie czuje ale głowa nei przestaje boleć jutro jadę do przychodni sie zbadać myżlę że do padła mnie lekka angina i chyba ten lekki udar jutro napisze co mi jest .A mam jedno pytanie czy mogę przez to zostać w szpitalu ??

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Nie sądzę ,prędzej będziesz musiał zostać w domu.

    wengosz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Mam jakiegoż wirusa przepisano mi czopki hauwie muszę pukać gardło i tabletki o nazwie GROPRINOSIN mam brać je 3 razy dziennie po 2 tabletki te tabletki to nie tani interes 100 zł przesada ale kupiłem na razie bez poprawy ale jutro może po nocy będzie lepiej Pozdrawiam

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Zawsze można poprosić o zamiennik leku. Jeżli masz brać to bierz tyle ile Ci kazano nawet jeżli poczujesz się lepiej by zaleczyć do końca to tam masz.

    wengosz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Podobny lek kosztował o 2 zł taniej wiedz wolałem wsiążć te lepsze .Będę brał je do końca .Mam pytanie bo ja jutro wyjeżdżam żwiszczy mi w uszach i jak połykam żlinę tez mnie w tedy bolą uszy co robić ?

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    też stawiam Kowal na udar.Nie wiem jak inni wytrzymują ten upał.U mnie z okna widać kort tenisowy,w te 34 stopnie cały czas grali.
    Rozsądku trochę potrzeba plus wody zmineralizowanej na ochłodę.

    Olga123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    Włażnie na te temperatury można się nieźle nabrać. Raz gorąco, a za chwilę deszcz pada. Ja w zeszłym tygodniu w drodze do pubu cała przemokłam, potem wypiłam drinka z lodem, a dwa dni później całe gardło miałam czerwone. Nie szłam do lekarza, kupiłam sobie lakmil i pomogło. Choć zdecydowanie następnym razem wezmę parasol 🙂

    ramonaK
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Mi się jeszcze nigdy nie udało wyleczyć anginy domowymi sposobami:( Próbowałam wszystkiego- płukałam gardło w specjalnym płynie, piłam wodę z miodem i octem spirytusowym , lapisowałam gardło a i tak zawsze kończyło się na antybiotyku. Ostatnim razem trzy kolejne nie były w stanie mi pomóc dopiero czwarty zadziałał. Teraz unikam napojów z lodem, szczególnie latem

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Anginę włażnie leczy się antybiotykiem 😉

    Rizzotta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Nie za duzo wymyslasz??

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nie Wiem Co Mi Jest"

Przewiń na górę