nienawidze moich ust!!!!

  • Autor
    Odp.
  • ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    nie cierpie moich ust!!! to dlatego bo wciaz wydaja mi sie zbyt doze i pelne. mam bardzo doze wargi i mimo ze niektorzy muwia zen sa bardzo ladne i wiele dziewczyn powieksza usta to ja ich nienawidze i z chcecia bym je pomiejszyla!!!!

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    ashley0022 wybacz, ale tak przeglądam to forum i tak nasuwa mi się stwierdzenie iż jesteż strasznie zakompleksioną osobą, a w innym temacie znowuż podobno jesteż zbyt atrakcyjna…. Nie uważasz że coż jest nie tak ?

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    tyle ze ja siebie wcale nie uwazam za atrakcyjna osobe i wcale tak nie napisalam

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    pokaz fotke?
    co ci nie pasuje?
    czemu my kobiety mamy az takie kompleksy? sama kiedys mialam ale kurna no trzeba z tym przestac… ja sie tam dobrze czuje w swojej skorze 😛

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    farfalla po czężci się z Tobą zgadzam. Moim zdaniem ashley jest narcyzem, ktory kocha jak się ją chwali i dlatego pisze w taki prowokujący sposob, ktory nakłania wszystkich aby ją chwalic i mowic ” nie to nie prawda, tak na prawdę jestes super, my Ci tego zazdroscimy, bo my tak nie mamy” itd 😉
    B
    o po co taki temat? Czego od nas oczekujesz w tym momecie? Oczywiscie, ze słow otuchy. Ja moglabym sie rozpisac na ten temat, bo sama lubie duze usta-ja mam male, ale przemilcze to, to Tobie wlasnie tylko na tym zalezy. Gdyby nie zalezalo Ci jedynie na tym, o czym mowie, to napisalabys jeszcze w jaki sposob mamy Ci pomoc. np ” nienawidze swoich ust, sa za duze. sa jakies sposoby na ich pomniejszenie?” a Ty po prostu ” poużalałas ” się nad sobą, a treaz wszyscy maja Ci pisac, ze to kompletna bzdura, bo jestes wspaniala.

    Teraz tylko czekajmy na temat ” mam 170 wzrostu i waze 50 kg. Wszycy mi mowia, ze jestem szczupla, ale ja i tak wiem, ze jestem za gruba 🙁 „
    :]

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    farfalla po czężci się z Tobą zgadzam. Moim zdaniem ashley jest narcyzem, ktory kocha jak się ją chwali i dlatego pisze w taki prowokujący sposob, ktory nakłania wszystkich aby ją chwalic i mowic ” nie to nie prawda, tak na prawdę jestes super, my Ci tego zazdroscimy, bo my tak nie mamy” itd 😉
    B
    o po co taki temat? Czego od nas oczekujesz w tym momecie? Oczywiscie, ze słow otuchy. Ja moglabym sie rozpisac na ten temat, bo sama lubie duze usta-ja mam male, ale przemilcze to, bo Tobie wlasnie tylko na tym zalezy. Gdyby nie zalezalo Ci jedynie na tym, o czym mowie, to napisalabys jeszcze w jaki sposob mamy Ci pomoc. np ” nienawidze swoich ust, sa za duze. sa jakies sposoby na ich pomniejszenie?” a Ty po prostu ” poużalałas ” się nad sobą, a treaz wszyscy maja Ci pisac, ze to kompletna bzdura, bo jestes wspaniala.

    Teraz tylko czekajmy na temat ” mam 170 wzrostu i waze 50 kg. Wszycy mi mowia, ze jestem szczupla, ale ja i tak wiem, ze jestem za gruba 🙁 „
    :]

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    wcale tak nie jest. mi sie nie podobaja doze usta. uwielbiam je malowac na czerwony kolor chociaz nie ciekawie to wyglada bo wychodzi taki efekt ze mam male oczy a ogromne usta. kolerzanki muwily mi ze najlepiej malowac je na jakies jasne naturalne kolory ale to tez nic nie daje. wierzcie mi ze takie usta to nie jest fajna rzecz. trzeba je bardziej pielegnowac.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    ej, nie! następny temat to będzie: mam bujne, długie i lżniące włosy.wszyscy mówią,że są super, ale ja i tak wiem, że są do d***!

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    no coz to kwestia gustu. poprostu wogle mi nie pasuja do oczu i ust. moze i wy chcialybyscie miec wargi jak niewiem co ale dla mnie to takie przyjemne nie jest

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    no coz to kwestia gustu. poprostu wogle mi nie pasuja do oczu i ust. moze i wy chcialybyscie miec wargi jak niewiem co ale dla mnie to takie przyjemne nie jest

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    jesli masz duze usta i chcesz je nieco ukryć to:
    – oczy należy podkreżlić[piszesz że masz małe]
    – a usta tak jak juz ci kolezanki wspomniały na jasny kolor i bez brokatów

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    dzieki mia!! ja naprawde nie pisze tego po to zeby sie chwalic tylko zeby sie wlasnie od razu dowiedziec jak mozna to zatuszowac a one od razu ze sie przechwalam. to naprawde brzydko wyglada bo np gdy sie pudruje to wyglada okropnie ze wolalybyscie nie wiedziec i musze dokladnie rozsmarowywac

    Anonymous
    Guest
    • Tematów: 14
    • Odp.: 118
    • Zapaleniec

    oj tez miałam problem z tym, ze moje usta sa za duze.
    Ale do wszystkiego mozna przywyknac

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Ashley, ja tez nienawidze „murzynskich” ust, ale na szczescie takich nie mam. Po prostu ich nie maluj w ogole, albo MATOWA (li i jedynie!!!) brazowa szminka. Ciemne, matowe kolory optycznie zmniejszaja takie usta.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " nienawidze moich ust!!!!"

Przewiń na górę