no to coż dla Kobiet

  • Autor
    Odp.
  • jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    to tu płeć piekna powinna się popisać 😆 😆 😆 😆 😆

    Jasmina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ratujcie……moze jestem prozna hihi….ale cos co mialam najladniejsze stracilo blask….chodzi o moje wlosy,do niedawna krecone teraz proste jak drut.z takimi kreconymi czulam sie ladniejsza.wiem, ze sa wieksze problemy 🙁 ale ….
    moze ktos wie, co da sie zrobic?

    no-spaniale
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ja poprostu używam „frytkownicy”

    Jasmina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ale ja chce miec takie jakie mialam kiedys…bez zbednych zabiegow…chyba dobry lekarz mi pomoze:)

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    a co lekarz Ci poradzi, że zniszczyłaż sobie włosy!!!!!!

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    A może spróbuj kolagenu naturalnego? Jak chcesz więcej informacji to napisz na [usunięto_link]

    celebrity
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    @Jażmina wrote:

    ale ja chce miec takie jakie mialam kiedys…bez zbednych zabiegow…chyba dobry lekarz mi pomoze:)

    yyyyyyyyyy to jak one ci sie „wyprostowaly”??

    anek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    dziewczyny pewnei slyszalyscie juz o p4:)dzisiaj ma byc ogloszona oficjalna nazwa tej telefoni moze Wy dziewczyny macie jakie spomysly? 😆

    mloda__87
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    nie mam pojęcia jak mogły wyprostować Ci się kręcone włosy, ale jeżli już jest taki problem to szukaj szamponów, odżywek i masek skręcające włoski choć i to nie gwarantuje 100% skutecznożci

    closer
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Hih i ja nie bardzo qmam jak mogły sie same wyprostować, skoro naturalnie sa kręcone…chybaaa, że robiłaż trwałą;) i taki efekt że poniszczone;D

    To zrób jeszcze raz i po problemie!

    tutka13
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 48
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    ja poprostu używam „frytkownicy”

    Gratuluje. A wiesz może, jak ta twoja 'frytkownica’ niszczy włosy? Używając jej chyba nie zdajesz sobie z tego sprawy. A jeżeli chodzi o te proste włosy.. Ja też nie moge w to uwierzyć jak to mogło się stać, że nagle z kręconych masz proste 😯 Jestem naprawde w szoku. Ale myżlę że koleżanka mloda__87 ma rację. Spróbuj użyć jakież odżywki lub szamponu, lecz nawet to nie gwarantuje 100% efektu.

    plasko_buta
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    krecone wlosy nagle staly sie proste 🙄 moze prad cie kopnal, albo nie splukalas odzywki i sie od ciezaru wyprostowaly, albo ktos cie w nocy prostownica potraktowal 😈 strach klasc sie spac, nigdy nie wiadomo co sie przytrafi. ja mam proste wlosy moze sie jutro obudze z kreconymi? co robic? pomocy!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " no to coż dla Kobiet"

Przewiń na górę