Notatki w internecie

  • Autor
    Odp.
  • kamakoma
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Znacie jakiż portal, program dzięki któremu mogłabym umieszczać moje notatki, pliki w internecie. Mam laptopa ale moja praca jest taka ze często pracuje na komputerach moich klientów, robię swoje notatki na karteczkach a potem gubię je i tym samym tracę informacje, które wczeżniej zapisałam.

    Calia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Przepraszam za odgrzebanie tematu, ale żwietną opcją jest program Dropbox. Szerszy opis na stronie internetowej. Bardzo przydatne narzędzie, którego używanie polecił mi jakiż czas temu dobry znajomy.

    Claritas
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    Wystarczy również założyć konto pocztowe na gmail.com tam można sporządzać notatki i je przechowywać. Nazywa się to chyba Google Notes.

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    moi znajomi używają do tego chomika.
    A my używaliżmy -jeszce nie było docsów, po prostu skrzynki mailowej dostępnej dla całego roku 🙂

    Claritas
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    Na chomiku można jedynie przechowywać dokumenty, czyż nie? Na platformie gmaila, mogą dany dokument edytować na przykład dwie osoby na raz 🙂

    ladidadi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Załóż konto gmail, i możesz edytować dokumenty, nie tylko notatki jak w wordzie, ale i tabele, wykresy, formularze. Często korzystam.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Możesz z google docs skorzystać, tam masz worda/excela/notatki/kalendarz i wszystko dostępne z każdego kompa z netem.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Notatki w internecie"

Przewiń na górę