Nowoczesna, biała kuchnia

  • Autor
    Odp.
  • Dywilan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Wg. mojej skromnej osoby najlepsza jest kuchnia ze zdjęcia nr. 11. Biała, nowoczesna, na wysoki połysk. świetne są wybrzuszone górne szafki !

    vajola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Żadna! Nie podobają mi się białe kuchnie:)

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    To indywidualna kwestia,jednak ja także uważam,ze całożć kuchni urządzona w bieli,może z czasem stać się zbyt monotonna. Pomyżlmy o kilku efektownych dodatkach.

    olamik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Uwielbiam białą kuchnię, ale w stylu prowansalskim, albo skandynawskim, czyli z dodatkiem drewna.

    loreen
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Jeżli biała to tylko nowoczesna stylizacja a nie wiejski klimat. Mogła bym mieć białą z jakimiż ciemnymi dodatkami.

    ankotkinia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Moim zdaniem biała w stylu angielskim też jest ok, ale reszta pomieszczenia też musi byc tak stylizowana.

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Czym charakteryzuje się styl angielski?

    cherycherylady
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Dla mnie całkiem białe kuchnie są trochę zbyt surowe. [usunięto_link] w bieli ok, ale z dodatkiem, np. szkło zamiast płytek w fajnym soczystym kolorze.

    broda
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Biała kuchnia podoba mi się, ale tylko na zdjęciach katalogowych 🙂

    ModnaPorcelana_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Mi też bardzo podoba się takie rozwiązanie,jednak nie wszystko w zupełnej bieli,raczej same meble plus kilka kontrastujących ze sobą dodatków.

    zabka25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Białe kuchnie są super. Wystarczą jakież ciekawe kolorowe dodatki, aby nadać jej przytulnożci. Moim zdaniem zadbana biała kuchnia, wygląda bardzo estetycznie i gustownie.

    Admarkt_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    Pełna zgoda,wystarczą tylko dodatki w odpowiednim kolorze bazujące na kontrażcie do białej kuchni i wówczas całożć będzie się naprawdę bardzo fajnie prezentowa jak na powyższych przykładach,zdjęciach.

    eli45
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Nie są w gużcie moim białe kuchnie, jednak jakiż pomysł jest. Są one chyba o wiele tańsze niż kolorowe.

    hejka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Do kontrastu białej kuchni może być czarna lampa, zależy też jaki mamy styl designu [usunięto_link] tu jest przykład lampy która dobrze wprowadzi się w białą kuchnie na wysoki połysk, można też znaleźć kilka połączeń pojedynczych które żwietnie sprawdzą się nad blatem kuchennym, występują również w różnych kolorach a np. Wersja z 3 kloszami żwietnie sprawdzi się nad stołem do jadalni. Można kombinować z kolorami w kuchni wszystko zalezy zatem od nas. Pamiętajmy jednak ze kuchnia na wysokim połysku będzie bardziej wymagająca w kwestii sprzątania i zamiatania żladów po palcach 😉

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Biel z czernią pasuje , tylko czy to nie za chłodne wnętrze?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nowoczesna, biała kuchnia"

Przewiń na górę