Obawa przed zajżciem w ciąże, prosze o pomoc!

  • Autor
    Odp.
  • eka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Witam!

    Mam problem, prosiłabym o pomoc.

    Mój okres jets bardzo nieregularny. Najczęsciej od 30-39 dni.

    Jednak ostatnio zadziwiło mnie, że dostałam okresu po 3 tygodniach! Od tego czasu do teraz nie kochałam się z partnerem, a mój okres powinien być już dokładnie tydzień temu. Nie mam bólów brzucha nawet. Z moim partnerem jedynie braliżmy udział w „zabawach nocnych” ale zawsze gdy była jakakolwiek wątpliwożć co do tego czy mamy coż na rękach wycieraliżmy się oboje czy to husteczkami, czy pożcielą, czy o inną czężć ciała.

    Nie wiem, czy mam się obawiać zajżcia w ciązę? Dodam, że często już mnie to męczyło i bałam się bo mój okres zwykle się spóźnia..

    Proszę o pomoc, Pozdrawiam!

    Virtus
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    W Twoim przypadku, i wieku, na nieregularną miesiączkę ma wpływ bardzo dużo czynników.

    Stres, zmiana żywieniowa, przeżywanie jakiż chwil, wszystko to ma wpływ na zmianę tego czasu.

    W zależnożci od tego jak bardzo doskwiera Ci Twój problem, powinnaż udać się do lekarza, z poradą czy nie potrzebujesz unormowania tego okresu, – trudno powiedzieć ile masz lat.

    Jednakże, jeżli za każdym razem masz problem z tym, że możesz być w ciąży, radziłbym się zastanowić czy warto jest ten seks uprawiać, gdyż do wielu rzeczy jak i np do seksu ludzie muszą dojrzeć by móc przeżywać je tak jak powinno.

    Zajżcia w ciążę, raczej bym się nie spodziewał, jednak nieregularna miesiączka w zależnożci od wieku oczywiżcie zapowiada jakież problemy zdrowotne.

    Pozdrawiam

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Obawa przed zajżciem w ciąże, prosze o pomoc!"

Przewiń na górę