Obiadek na rocznice ! Potrzebuje porady :)

  • Autor
    Odp.
  • Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    We wtorek mam rocznice zwiazku ze swoim facetem. Chcialabym z tej okazji przygotowac jakis pyszny obiadek. Niestety nie moge zrobic kolacji bo ma byc niespodzinka, a moj facet odrazu po pracy jest u mnie, dlatego podam mu pysznyy obiadek z zaskoczenia 🙂

    Tylko nie bardzo wiem co przygotowac… Chcialabym zeby danie nie bylo zbyt skomplikowane, zeby bylo z mieskiem i wygladalo ladnie i zeby dalo sie je ladnie udekorowac 😛 aa i zeby dalo sie szybko podgrzac bo nie znam dokladnej godziny jego przyjscia 🙂

    Myslalam nad jakims rizotto,a moze poprostu zwykle schabowe z ladna aranżacją ? A moze macie jakies ciekawe przepisy lub porady?

    Licze na wasza pomoc 🙂

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    a może jakąs pieczeń? albo jakies kotleciki schabowe w srodku nich wlozyc serek papryczke ogorek i zawinac na poł

    albo sphagetti ale to take troszke obcykane, ale dobry jest tez ryz z piersia z kurczaka, albo frytki ryz i kotlecik

    pozdrawiam milej rocznicy:D

    zakochana
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    ja proponuje owoce morza…ponoć małże są żwietnym afrodyzjakiem::))))))))))))przepis na spaghetti di marre
    skłądniki:
    1 opakowanie owoców morza
    250 g makaronu spaghetti
    50g wędzonego boczku pokrojonego w kostkę
    5 łyżek oliwy z oliwek
    1 ząbek czosnku
    1 pęczek pietruszki
    sól i pieprz
    Makaron ugotować według przepisu na opakowaniu.
    W tym samym czasie na patelni podsmażyć na oliwie z oliwek boczek i czosnek. Dodać nierozmrożone owoce morza( ja dodaje opakowanie od frosty)i podgrzewać pod przykryciem przez kolejne 5 minut. Ugotowany makaron i żwieżo pokrojoną pietruszkę dodać do owoców morza, wszystko dobrze wymieszać i doprawić solą i pieprzem.

    możesz to fajnie udekorować i podać z winkiem….oczywiżcie danie tylko dla osób lubiących owoce morza:)

    locky
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    moja propozycja to chińszczyzna własnoręcznie wykonana 🙂

    zamira
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    proponuję spaghetti 🙂 jak na filmie zakochany kundel 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Obiadek na rocznice ! Potrzebuje porady :)"

Przewiń na górę