obiekt pożądania

  • Autor
    Odp.
  • Katiaaa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    jak wyżej : 🙂

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Miłożci, chociaż z samej miłożci się nie wyżyje. 😆

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Nie wiem czego pożądają ludzie. ja w tej chwili chciałabym mieć kasę. Kasę na rozpoczęcie budowy – chcę uciec z tego blokowiska. Ale nie mogę zaznaczyć pieniędzy bo to nie jest dla mnie najważniejsze. Zawsze w końcu można wziąć kredyt. Po to są w sumie banki.
    Miłożć – czy ja wiem. Gdyby mnie mąż nie kochał to by się pewnie ze mną nie wiązał. Ja kocham więc miłożci też nie zaznaczę.
    Sławy – o nie na pewno nie. Frytki nie dam z siebie zrobić 🙂
    Przyjaźń – nie ma prawdziwych przyjaciół. Ja w takich przynajmniej nie wierzę! Wolę mieć znajomych i na pewno na tym lepiej wyjdę.

    Wiem co zaznaczę. Zaznaczę inne. Dobra praca to moja odpowiedź. Jeżli miałabym dobrą pracę a przez to rozumiem taką która jest dobrze płatna, którą lubiłabym i rozwijałabym się w niej, to miałabym kasę, byłabym szczężliwa, przez co moi bliscy byliby zadowoleni…
    a się rozpisałam …

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    zaznaczyłam, że miłożci… Różnie z nią bywa, ale chyba każdy chce kochac i by kochanym. Chyba…

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja zaznaczylam, ze pieniedzy,bo tak mi sie wydaje, choc nie wszyscy sa ich rzadni !
    Dla mnie najwazniejsza jest milosc, gdy ona jest mozna razem latwiej przezwyciezyc reszte trudnosci.
    Bez milosci wg. mnie zycie jest puste, nie ma sie zadnego celu…

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    ja zaznaczyłam że miłożci 🙂

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    ja zaznaczyłam że miłożci 🙂

    Ja rowniez! Chociaz pieniadze tez sa w zyciu potrzebne bo trzeba z czegosc zyc! Ale bez przesady bo pieniadze szczescia nie daja i potem co niektorym odwala w druga strone od przesytu kasy. Przyjazn czy ona istnieje? W moim przypadku ojj ciezko. Mam kumpli i kolezanki ale zeby nazwac to przyjaznia to tak nie do konca. 🙂

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Pieniądze. 🙄 Wydaje mi się, że tego własnie pożadają (w pierwszej kolejnożci) ludzie. To czego pragną to juz inna sprawa.. Z pieniędzmi życie jest prostsze i łatwiej jest czerpać z niego przyjemnożć. Nie mam na myżli wielkiego bogactwa ale…”pieniądze szczężcia nie dają…tylko zakupy” To podobno słowa Marilyn Monroe i chyba coż w nich jest, bo bieda jest w stanie zniweczyć nawet wielką miłożć..
    😕

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    mi się wydaje że ludzi epożadaja pieniedzy
    lecz moim pozadaniem jest miłożc przedewszytskim to jest najwazniejsze i tylko to

    miłosć góra;)

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Oczywiżcie,że pieniędzy.Nie oszukujmy się 🙄
    Każdy chciałby aby w zyciu najwazniejsza była miłożć,ale takie czasy teraz mamy,że miłożc zchodzi na drugi plan.Dlatego bez zamydlania rzeczywistożci odpowiedziałam jak odpowiedziałam 🙂 To pieniądze rządzą żwiatem a nie miłożć…

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Hmm czyzby niekotrym tylko kasa w glowie?? Oj Oj 😛

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    Warn Girl nie zgodze sie zTOba moze wieksozsc mysli o pieniadzach ale dl amnie najwazniejsa jest miłosc i tylko ona

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    @Mar+A wrote:

    Warn Girl nie zgodze sie zTOba moze wieksozsc mysli o pieniadzach ale dl amnie najwazniejsa jest miłosc i tylko ona

    [usunięto_link] wrote:

    Hmm czyzby niekotrym tylko kasa w glowie?? Oj Oj

    Pytanie w ankiecie brzmi: Czego pożądają ludzie?
    Odpowiadając obiektywnie: ludzie poządają władzy i pieniędzy.
    Rozumiem,że dla Was najwazniejsza w życiu jest miłożć i mając do wyboru wzbogacenie się czy miłożć,naturalnie wybierzecie miłosć,ale chyba macie żwiadomosc tego,że nie każdy niestety tak myżli,a ankieta dotyczy ogółu a nie pojedyńczych przypadków.

    Dla mnie najwazniejsze jest zdrowie i szczeżcie w zyciu 🙂 miłożć?cóż…nie jest dla mnie najwazniejsza na żwiecie… bardziej cenie sobie własnie to szczężcie,bo ono sprawi,że spotkam kiedyż kogoż wyjątkowego 😉

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    bardziej cenie sobie własnie to szczężcie,bo ono sprawi,że spotkam kiedyż kogoż wyjątkowego 😉

    WarnGirl… ładnie to ujęłaż.. 😉

    kaprysna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    zapewne pozadaja wszystkiego po trochu, najlepiej w jakims harmonijnym zestawieniu w sam raz dla kazdego, by zadowolenie trwalo wiecznie 😉

    ale podstawowa rzecza jednak beda pieniadze. bez calej reszty mozna zyc bez problemu (nie mowie, ze bedzie to szczesliwe zycie), ale bez kasy to ciezko.

    latwo jest mowic, ze milosc gdy sa srodki do zycia, ale gdy nie ma co do garnka wlozyc, to czym innym sobie czlowiek glowe zaplata 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " obiekt pożądania"

Przewiń na górę