• Autor
    Odp.
  • basia23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    stawiam na miłożć… 😀

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    po dlugim namysle moge sie wypowiedziec czego ja potrzebuje…
    przyjaciol i rodzine stawiam na pierwszym miejscu bo oni sa wiecej warci niz pieniadze(milosc czyli partnera zaliczam do rodziny),potem zdrowie a na koncu kasa.bo co ci po kasie jak jestes np.nieuleczalnie chora?a prawdziwi przyjaciele i rodzina pomaga ci jak np. bedzie ci brakowalo pieniedzy 🙂
    pozdrawiam 🙂

    Black
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    Miłożć.
    Jak już zostało powiedziane, ze wsparciem łatwiej brnąć do przodu. Nie wyobrażam sobie mieć pieniądze i żyć bez ukochanej osoby 😕

    A czego pożądają ludzie – chyba jednak pieniędzy, chociaż sporo osób jest zadeklarowanych podobnie jak ja. Zalezy jak kto patrzy i co sobie ceni ;-).

    Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    ja zaznaczyłam miłożć, ale zaraz po niej ważne jest dla mnie również szczężcie, przyjaźń i zdrowie. dopiero potem pieniądze.

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Zaznaczyłam, według siebie, miłożci. Ogół często pożada pieniędzy. Myżlę, że władza jest też potężnym wykładnikiem jakożci życia. Mieć te trzy punkty, więcej nie trzeba.

    Niebo86
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    obiektywnie rzecz biorac w dzisiejszych czasach wszyscy podazaja za kasa 😯 niestety..ale jak dla mnie najwazniejsza jest milosc…w koncu zycie jest po to by je przyzyc,komus zaufac,w cos uwierzyc 🙂

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Ja chyba dążę do szczęscia, czyli sukcesu i miłożci.

    myszka 09
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    ja stawiam na miłożć potem pieniądze chciałabym mieć tyle kasy zeby wszystkie dzieci poszkodowane przez los zabrać do siebie ,biedactwa ledwo przyjdą na żwiat a juz czeka ich piekło 😥

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Najchetniej zaznaczylabym trzy opcje…niestety moglam tlko jedna,zdecydowanie wygrala:milosc 😛

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    @Onione wrote:

    Mnie wystarczy zdrowie, miłożć i szczężcie. 😉

    Tak, chciałabym jeszcze oczywiżcie żeby mi nie brakowało pieniędzy, ale na pewno nie zamierzam dać się za nie zabić.

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    [usunięto_link]żna wrote:

    zapewne pozadaja wszystkiego po trochu, najlepiej w jakims harmonijnym zestawieniu w sam raz dla kazdego, by zadowolenie trwalo wiecznie 😉

    ale podstawowa rzecza jednak beda pieniadze. bez calej reszty mozna zyc bez problemu (nie mowie, ze bedzie to szczesliwe zycie), ale bez kasy to ciezko.

    latwo jest mowic, ze milosc gdy sa srodki do zycia, ale gdy nie ma co do garnka wlozyc, to czym innym sobie czlowiek glowe zaplata 😉

    Zgadzam się z tym co napisałaż. Każdy chce od życia i miłożci, i pieniążków i żwiętego spokoju 😉
    Ale chyba wszystkeigo chce na takim poziomie aby godnie mógł żyć.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " obiekt pożądania"

Przewiń na górę