• Autor
    Odp.
  • smarta
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Wiatam Was:)
    Mam pewien problem od 3-4 dni bola mnie piersi, sa nabrzmiale i wrazliwe na dotyk, sa tez chyba troche wieksze, nie wiem czy to obiaw ciazy ostatnia miesiaczke mialam w maju. 1 czerwca mam dostac nastepna. Nigdy nie bolaly mnie az tak piersi przed miesiaczka, i nigdy tak wczesnie. Tabletek antykoncepcyjnych nie boire. Prosze o szybka odpowiedz.

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    To trochę za mało informacji. Bolące piersi mogą być objawem ciąży ale wydaje mi się że to trochę za wczeżnie na potwierdzenie tego objawu bo przecież bolące piersi pojawiają się również przed okresem.

    Możesz zrobić sobie test ciążowy np Quick Vue który jest bardzo czuły i wykrywa wczesną ciążę ale możesz go zrobić najwczeżniej 2 -3 dni przed oczekiwaną miesiączką. 😉

    smarta
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    no sapłodnienia moglo dojsc 10 dni temu, zastanawiam sie czy te obiawy moglyby wystapic tak szybko…

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Wydaje mi się że to trochę za szybko ale każdy organizm reaguje inaczej dlatego ciężko jest powiedzieć czy to jest objaw ciąży czy może miesiączki. Poczekaj jeszcze kilka dni i zrób sobie test rano z pierwszego moczu porannego i wtedy będziesz wiedzieć. 😉

    lisiczk@
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    A może tak test i bedziesz mogła spać spokojnie? Test ok.12 zł kosztuje, może wykryć ciążę już w I tyg. Podejrzewam że to jakież zmiany hormonalne, np. stres mocniej odreagowujesz przed okresem niż zwykle, poza tym, z czasem mogą dojżc bóle krzyża, np. nie wszystko żwiadczy o ciąży… wymioty przed miesiączką moga oznaczac zatrucie pokarmowe 🙂
    Radzę Ci iżć do apteki

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " objawy ciazy??"

Przewiń na górę