oczy zdrowe – jak dbacie?

  • Autor
    Odp.
  • H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Witam mam pytanie może którąs z was także miewa częste problemy z oczami – chodzi mi o zaczerwienione gałki i uczucie suchożci.

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    ja miewam
    dobre krople, ćwiczenia, częste mruganie, patrzenie na zieleń, wietrzenie pomieszczenia w którym się siedzi, odpowiednie ustawienie kontrastu monitora i ogólnie ekranu…

    Topaz
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Już chyba był o tym wątek – ja polecam Starazolin, sama niedawno stosowałam, pięknie obkurcza naczynia krwionożne i nawilża oczy

    asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    Mnie jak zbyt długo siedze przed komputerem lub telewizorem to bolą oczy i strasznie wysychają. Pomagają mi kropelki, Które nazywają się „świetlik” są dostępne w aptece bez recepty i są dożć tanie, bo kosztują niecałe 10 zl.

    Elina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Krople albo okłady ze żwietlika — mi przynoszą ulgę.

    marilka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Mimo tego[usunięto_link] że pracuję przy komputerze to staram się robić 15 minutowe przerwy[usunięto_link] Warto także kropic oczy żwietlikiem[usunięto_link] 😯

    lowka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ja łykam sobie dodatkowo gold luteinę – chociaz tak wiem ze moje oczy przed komputerem będą chronione 🙂

    Olga_L
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja dużo siedzę przed komputerem i często pieką mnie oczy. Zainstalowałam sobie x.flux programik co zmienia wieczorem odcień monitora i oczy mniej się męczą. Biorę też [usunięto_link]. Chroni oczy przed nadmiernym promieniowaniem.

    michalinek54
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja na takie problemy z zaczerwienieniami też mam takie jednorazowe krople ze swietlikiem – bardzo pomaga. Nie wyobrażam sobie jednak, że moje dziecko da sobie zakropić oczy – a że spędza dużo czasu przed telewizorem/komputerem to daje mu do picia smaczną gold luteinę junior – chociaż tak dbam o jego oczy. Efekty widac bo nie sa takie czerwone i suche. A obawiam się, że jeszcze troche nauki przed nim i pojawią się okularki…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " oczy zdrowe – jak dbacie?"

Przewiń na górę