Odchudzam się kto ze mną?:PP

  • Autor
    Odp.
  • hilary20
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    2 dzień diety kopenhadzkiej…

    175 cm
    80 kg
    20 lat

    mam dosyć swojego wyglądu , jestem wżciekła i muszę schudnąć:PP Kto jest ze mną:D:D:D
    Po kopenhadzkiej przechodzę na tygodniową dietę białkową
    Potem na tygodniową głodówkę
    A potem, na dietę 1000 kcal
    cel: 60 kg w 2 miechy ( jakoż tak):)) 😛

    b_sylwik
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 202
    • Zapaleniec

    powodzenia 🙂

    nie dołączam sie bo ani grama do zbicia nie mam a wręcz przeciwnie przytyć być troszke chciała 😛

    dark-princess
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    2 dzień diety kopenhadzkiej…

    175 cm
    80 kg
    20 lat

    mam dosyć swojego wyglądu , jestem wżciekła i muszę schudnąć:PP Kto jest ze mną:D:D:D
    Po kopenhadzkiej przechodzę na tygodniową dietę białkową
    Potem na tygodniową głodówkę
    A potem, na dietę 1000 kcal
    cel: 60 kg w 2 miechy ( jakoż tak):)) 😛

    dożć drastyczną metodę wybrałaż

    hilary20
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    wiem , że drastyczna , ale mam dosyć:PP jestem wżciekłą i seryjnie nic nie będę jadła znaczy się nie będę jadła niezdrowych rzeczy:))

    magdalarine1989
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    naczym polega ta kopenchadzka dieta, bo czesto sie o niej mowi…???

    hilary20
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    na czym polega hm… są to trzy posiłki dziennie … wstrętne:PP
    ale mało kaloryczne
    i tak przez 13 dni:))
    1 litr wody i 1 litr zielonej herbaty
    posiłki o stałych porach
    ostatni przed 18 :))

    tutaj więcej info

    [usunięto_link]

    PS: już straciłam 3 kg:D:D:D i wcale nie jestem aż tak strasznie głodna:)) włażnie kończy się 4 dzień:))

    ilaczek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    2 dzień diety kopenhadzkiej…

    175 cm
    80 kg
    20 lat

    mam dosyć swojego wyglądu , jestem wżciekła i muszę schudnąć:PP Kto jest ze mną:D:D:D
    Po kopenhadzkiej przechodzę na tygodniową dietę białkową
    Potem na tygodniową głodówkę
    A potem, na dietę 1000 kcal
    cel: 60 kg w 2 miechy ( jakoż tak):)) 😛

    Nie chcę nic mówić, ale tego co Ci przybywało miesiącami, latami nie schudniesz w 2 miechy. A nawet jeżli schudniesz to zaraz wróci, i to z nawiązką. Proponowałabym ”normalną” dietę – mniej jedzenia, więcej ruchu. Wolniejsze ale skuteczniejsze.

    magdalarine1989
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    aha ciekawie brzmi ale boje sie ze po takiej diecie poczatkowa waga powroci..moze zastosuje;) dzieki za info..pozdro 🙂

    zieloona
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Wiem, że to Cię nie pocieszy, ale obawiam się że wystąpi szybko efekt jojo! przy takiej diecie jestem tego pewna! Dla organizmu będzie to ogromny szok, będzie Cię bolała głowa, możesz mieć zawroty, a nawet omdlenia!
    Jeżli chcesz się odchudzać to lepiej idź do dietetyka!
    Rozumiem 2-4 kg w miesiąc, ale nie 10kg!

    ps. Twoja skóra może za tym nienadążyć…i nadal będzie „duża”

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Przecież to wychodzi po 10 kg na miesiac… Dziewczyno nie chce gasic Twojego zapalu, ale nawet jesli Ci sie uda to raczej wrocisz do wczesniejszej wagi… chociaż moja kolezanka schudla w miesiac 13 kg i utrzymuje wagę, ale ile n apoczatku sie meczyla, nawet szpital musiala zaliczyc… A dieta kopenhaska 😕 Sory ale jakos nie wierze w „zdrowotnosc” tego Twojego odchudzania.
    Lepiej zastosuj mniej rygorystyczna diete, potem latwo utrzymasz wage i bedziesz zadowolona 🙂

    masazysta
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Należy żciżle trzymać się wyznaczonego jadłospisu: na żniadanie pijemy kawę z kostką cukru, obiad i kolacja są niskotłuszczowe i wysokobiałkowe: jadamy głównie jajka, zielone wrzywa i chude mięso, nie używamy soli, poza poranną kawą pijemy wyłącznie niegazowane wodę mineralną.

    Jeżli jesteż głodny “ wypij szklankę wody. Pij przynajmniej 2 litry wody dziennie. Jeżeli dietę przeprowadzisz rygorystycznie, zgubisz nadmiar tłuszczu (7-20 kg) Dieta trwa 13 dni i ani dnia dłużej. Jeżeli kurację przerwiesz przed upływem 6 dni, możesz ją powtórzyć od nowa po 3 miesiącach. Jeżeli kurację przeprowadziło się punkt po punkcie we wszystkim, nie można jej absolutnie powtórzyć szybciej niż po roku. Dieta zwiększająca przemianę materii dlatego
    spokojnie działa nawet po zakończeniu kuracji.

    Zalety:
    Trwa krótko i daje natychmiastowy efekt. Idealna dla niecierpliwych. Ubytek wagi widoczny gołym okiem , co działa motywująco. Proponowane w jadłospisie potrawy reprezentują, delikatnie rzecz ujmując, smaki naturalne( bez soli i przypraw). Dla wielu osób na tyle mało apetycznie, że podczas trwania diety w zasadzie nie chce się jeżć. Dobry wstęp do zmiany nawyków żywieniowych. Po zakończeniu diety możemy zacząć jeżć normalnie, bez ryzyka ponownego przyrostu wagi. Powinna przestać przychodzić ochota na słodycze i inne tuczące przekąski.

    Wady:
    Nie wolno jej stosować zbyt długo, bowiem nie jest to dieta zbilansowana i nie dostarcza wszelkich niezbędnych składników. Ze względu na długożć kuracji jest ją trudno zaplanować, należy się upewnić czy w tym czasie nie jesteżmy zaproszeni do znajomych na urodziny czy inne przyjęcie. Dieta trudna do wytrwania.

    W ciągu dnia jadamy trzy posiłki – pamiętając, że obiad musimy zjeżć między 12. a 14., natomiast kolację przed 18

    DIETA OPRACOWANA PRZEZ RZĄDOWY SZPITAL W KOPENHADZE

    DZIEŃ 1, 8
    śniadanie:1 kubek kawy, 1 kostka cukru
    Lunch:2 jajka na twardo, gotowany szpinak , 1 pomidor
    Obiad:1 duzy befsztyk, sałata z olejem i cytryną
    DZIEŃ 2, 9
    śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru
    Lunch:1 duzy befsztyk, sałata z olejem i cytryną
    Obiad:1 plaster szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego
    DZIEŃ 3, 10
    śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru, 1 grzanka
    Lunch:gotowany szpinak,1 żwieży owoc, 1 pomidor
    Obiad:1 plaster szynki, 2gotowane jajka, sałata z olejem i cytryną
    DZIEŃ 4, 11
    śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru,
    Lunch:tarta marchewka, jajko na twardo, twarożek naturalny
    Obiad:sałatka owocowa,2-3 szklanki jogurtu naturalnego
    DZIEŃ 5, 12
    śniadanie:duża tarta marchew z cytryną
    Lunch:duża chuda ryba
    Obiad:1 befsztyk, sałata i brokuły
    DZIEŃ 6, 13
    śniadanie:kubek czarnej kawy, kostka cukru
    Lunch:kurczak, sałata z olejem i cytryną
    Obiad:2 jajka na twardo, duża marchewka
    DZIEŃ 7
    śniadanie:kubek herbaty bez cukru
    Lunch:kawałek chudego grilowanego mięsa
    Obiad:NIC

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    ta dieta jest strasznie ostra i wiele moich kolezanek ok 5lat temu sie nia odchudzalo…musze z przykroscia stwierdzic ze wiekszosc z nich miala piekne efekty i niestety duzy efekt jo-jo:( mozecie wytlumaczyc mi dlaczego tak sie stalo??

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Odchudzam się kto ze mną?:PP"

Przewiń na górę