• Autor
    Odp.
  • dark-princess
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Mam pytanie, szczególnie do osób które sporo schudły. Czy wraz z utratą wagi biust sporo maleje ?

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Maleje tak samo jak reszta. Nie zostanie taki sam ani nie zaniknie. Bedzi etak samo mniejszy jak reszta, proporcje zostają te same

    mamuska84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Abi ja bym tu z tobą się nie zgodziła nie u wszystkich tak jest 🙂 Mi na przykład spadają boczki , brzuch ogólnie wszystko po kolei a biust mam jaki miałam 🙂

    dark-princess
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Abi ja bym tu z tobą się nie zgodziła nie u wszystkich tak jest 🙂 Mi na przykład spadają boczki , brzuch ogólnie wszystko po kolei a biust mam jaki miałam 🙂

    szczężciara 😆 stosujesz jakąż konkretną dietę czy poprostu zdrowo się odżywiasz ❓

    mamuska84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Abi ja bym tu z tobą się nie zgodziła nie u wszystkich tak jest 🙂 Mi na przykład spadają boczki , brzuch ogólnie wszystko po kolei a biust mam jaki miałam 🙂

    szczężciara 😆 stosujesz jakąż konkretną dietę czy poprostu zdrowo się odżywiasz ❓

    Ja nie stosuje żadnej specjalnej diety po prostu mniej jem , Bio Cla z zieloną herbatą i ruch ( Taniec brzucha co drugi weekend przez 2 godziny ) jazda na rowerze 😀 Z tym zdrowym odżywianiem to raczej nie bo pozwalam sobie zjeżć kawałek pizzy jak mam ochotę i zero napojów gazowanych 🙂 Jem grejfruta raz dziennie 🙂

    dark-princess
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Długo stosujesz to Bio Cla ? Pomaga?

    mamuska84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Od stycznia i polecam naprawdę pomaga schudnąć 🙂

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Abi ja bym tu z tobą się nie zgodziła nie u wszystkich tak jest 🙂 Mi na przykład spadają boczki , brzuch ogólnie wszystko po kolei a biust mam jaki miałam 🙂

    Kurcze to szczesciara z Ciebie 🙂

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Z reguły jest tak że jeżeli przytyje się w bardzo szybkim tempie i schudnie również szybko skóra wiotczeje a biust traci na jędronożci. Ja przytyłam bardzo szybko i bardzo szybko schudłam ale z biustem nic mi się nie stało

    masazysta
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Przy odchudzaniu na pewno biust maleje ponieważ jest on zbudowany z tłuszczu i wody. Chyba że się ma implanty;)

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    przede wszystkim powinnaż sięgnąć po kremy ujędrniające, żele pod prysznic itp.
    Dobrym sposobem jest mieszanie żelu pod prysznic z mieloną kawą i taką mieszanką robi się masaż miejsc, które zaatakował celulit.
    Po drugie powinnaż zwrócić uwagę na to jesz… nie probuj nabijać wagi dodatkowymi porcjami smażonego kurczaka czy czekolady bo może się okazać że krągłych kształtów będziesz miała za dużo.

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    prawda, kremy ujedrniajace to podstawa podczas odchudzania moja znajoma robila tez cwiczenia na wzmocnienie m iesni biustu tak zeby zamiast „zwisnac” ujedrnil sie podczas odchudzania 🙂 tak wiec dieta kremiki i cwiczenia

    Darn
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Mój zmalał o rozmiar. Nie przeszkadza mi to. Wolę mieć mniejszy biust, wygodniej ^^

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    hihi moj tez zmalal, i tez mi z tym dobrze 🙂 a smarujesz sie jakims kremem?

    Darn
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Nie, tylko ćwiczenia by nie był obwisły. Nie wiem jakie kremy mam stosować, możesz mi jakiż polecić? 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Odchudzanie a biust"

Przewiń na górę