Odchudzanie… i miesiączka.

  • Autor
    Odp.
  • chlodna_wisnia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Między styczniem, a lutym schudłam 5 kilo. Do dzisiaj utrzymuje tą wagę, ale … jest jakież „ale”. Zawsze kiedy zbliża mi się okres mój brzuszek roooożnie. Takie mam wrażenie. Czuje się jak olbrzymia beczka, ciągle mam nudnożci… Do tej pory jakoż to dzielnie znosiłam, ale teraz kiedy jest wiosna… zaczęło mi to baaardzo przeszkadzać. Czuje się z tym conajmniej źle. … macie może jakież sposoby żeby pozbyć się tej wody, którą organizm gromadzi?…

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    moj organizm nie gromadzi wody przed okresem. nie ma takiej potrzeby: dostarczam mu jej na tyle duzo w ciagu calego cyklu, ze po prostu nie musi jej magazynowac.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja mam podobny problem:równiez przed okresem jestem 'napuchnieta’ w okolicach brzucha… 😕

    dark-princess
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    to niestety także mój problem 😥 obawiam się, że nic nie można z tym zrobić, trzeba swoje odcierpieć 🙁

    Twoja_Figura
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Często jest tak, że „zatrzymuje”sie nam okres kiedy odchudzamy się bardzo intensywnie. Dlatego nie polecam żadnych głodówek czy diet tylko owocowych. Można swojemu ciału tylko wyrządzić szkody. Poza tym niektóre silne preparaty, które można kupić przez internet ale nie są dopuszczone do sprzedaży w Polsce też mogą powodować zatrzymanie okresu. Np. te które zawierają efedrynę, zwłaszcza należy uważać jeżli dodatkowo przyjmuje się tabletki antykoncepcyjne. Dlatego polecam te produkty, które są w Polsce legalne, a gdzie efedryna zastąpiona synefryną.

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    napewno trzeba pic wiecej wody w tym okresie…zmienijsza to bole menstruacyjne … czasem miesiaczka sie opznia nie jest to najlepszy okres na odchudzanie…

    dark-princess
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    a mnie włażnie wtedy nachodzi na ćwiczenia 😆 nie moge usiedzieć w miejscu

    mamuska84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    dark-princess zazdroszczę Ci ja w okres to najlepiej wycięła bym się z życia na parę dni 🙁 Nic mi się nie chce wszystko mnie boli i ta przeklęta chęć na coż słodkiego 🙁

    dark-princess
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    szkoda tylko, że później to jest poprostu marazm całkowity, nic mi się nie chce 😆 a z okresem faktycznie mam szczężcie, póki co nie sprawia mi żadnych trudnożci

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Odchudzanie… i miesiączka."

Przewiń na górę