Odcisniete cienie

  • Autor
    Odp.
  • Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Mam gleboko osadzone oczka i niestety przy malowaniu sie cieniami odciskaja mi sie u gory, prawie ze pod brwiami 🙁 nie wiem co moge z tym zrobic. Kupialam sobie baze pod makijaz eveline, posmarowalam rowniez na powiekach i nic 🙁 Moze dalam za malo? albo poprostu jest beznadziejna ;p
    Moze znacie jakis sposob lub dobry kosmetyk ktory zaradzi odciskaniu sie cieni?

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    j smyram powieke podkładem i pudrem. no i sam cień musi być dobrej jakożci. bo inaczej żadna baza ci nie pomoże.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja nie mam tego problemu, bo mam inaczej osadzone oczy, ale jesli chodzi o baze pod cienie, uwazam, ze najlepsza jest baza lumene.

    nie wyobrazam sobie makijazu oka bez bazy pod cienie. dziala cuda.

    ada212
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    ja zamiennie stosuję bazy ArtDeco i Gosh. niebywale intensyfikują kolor, wygładzają zmarszki i utrzymują cień czy brokat.
    a budowa oka jest u każdej z nas indywidualna, w moim przypadku z kolei często jest tak, że tusz do rzęs po pewnym czasie się odbija co również jest efektem głębiej osadzonych oczu 😉
    pozdrawiam.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Bardzo fajny jest też Duraline-olejek z Inglota przedłużający trwałożć makijażu i intensyfukujący kolory.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Odcisniete cienie"

Przewiń na górę