Odpowiedniki oryginalnych perfum

  • Autor
    Odp.
  • Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Jasne, odpowiedniki to są ale niestety nietrwałe z FM, próbowałam. W podobnych cenach kupowałm w perfumerii Refan, znacznie bardziej trwałe, polecam.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    perfumy sa dla mnie rownie wazne jak ubranie. dlatego kupuje tylko oryginalne zapachy. zadnych odpowiednikow, podrobek czy zapachow rozlewanych nie kupuje.

    zapach na skorze rozwiaja sie, pokazuje swiatu kolejne swoje nuty.

    podrobki, rozlewance…coz…nic wspolnego z oryginalnym zapachem poza pierwszym wrazeniem nie maja.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Myżlę tak jak Parvati, dlatego również nie używam podróbek, bo są mniej trwałe.

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Ja również nie oszczędzam na perfumach. Wolę wyłożyc troszkę więcej kasy i miec jakiż porządny zapach. Taka perfuma jest przede wszystkim bardzo wydajna, a nie dwie godziny i po zapachu.

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    z refana tez czasami kupuje bo mozna w małych ilożciach[a i to na długo mi starczają] no i są sosyc trwałe. Na orginały zbytnio mi szkoda kasy bo jakos za te 300zł wolałabym kupić cos innego. No ale moze kiedy będę opływac w kasie 😆 to pozwole sobie na szaleństwo

    Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    też nie używam podróbek, szybko się ulatniają. wolę wydać troszkę więcej kasy, ale wiedzieć że mam zapach, który długo się utrzymuje.

    justy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    to nie tylko kwestia zapachu który bedzie trwały ale również wykonany będzie ze składników najlepszej jakożci. nie chcę by jakies szkodliwe substancje przedostawały się do mojego organizmu poprzez skórę.

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    zdecydowanie oryginały, na szczescie jest teraz wiele miejsc, gdzie mozna dostac je taniej niz w perfumeriach, ktore narzucaja bardzo duze marze.

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    Polin, a gdzie kupujesz?

    Agusiek1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Nigdy nie kupuje podróbek. Są nietrwałe i juz zapach też nie ten.

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Gorzej jesli trafią się podróbki przez przypadek….

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Jak dla mnie odpowiedniki są naprawdę marne i szkoda na nie wydawać pieniędzy. O wiele lepiej jest dołożyć i kupić perfumy dobrej jakożci,które będa trzymać zapach przez długi czas.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Odpowiedniki oryginalnych perfum"

Przewiń na górę