• Autor
    Odp.
  • Verona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    Czy uważacie, że obecnie okulary są coraz modniejsze? Zauważyłam, że od kilkunastu miesięcy coraz więcej osób nosi je nie po to, ab poprawić swój wzrok, ale mają po prostu „zerówki”. Co o tym sądzicie? Ja osobiżcie uważam, że jest to żwietna sprawa – tyle, że musi być odpowiednia twarz do odpowiednich okularów;)

    Renata78
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Fajna sprawa:) Sama chciałam takie nosić, ale zauważyłam, że większożć nosi je żeby być trendy i stało się to bardzo powszechne. Wydaje mi się, że jakiż czas temu było to bardziej oryginalne. Teraz osoby w zerówkach można spotkać na każdym rogu. Co nie zmienia faktu, że bardzo dobrze niektóre osoby w nich wyglądają:)

    Ejoanna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Okulary są nam przede wszystkim potrzebne i dlatego lubie je nosić,bo w słoneczne dni nie mam wieszych problemów,nie musze mrużyć oka. To dla mnie bardzo istotna sprawa. A które są modne? kolor powinniżmy już dopasować same 🙂

    Verona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    Ostatnio czytałam trochę nt. okularów przeciwsłonecznych. Okazuje sie, że jeżli nie mają one filstra UV to mogą nawet na Nasz oczy gorzej działać niż ich nie noszenie. To teraz już wiem dlaczego znajomi inwestują w droższe okulary;-)

    Big-Brands.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Z tym filtrem UV to nie jest tak do końca,nie mają go jedynie te tańsze okulary z bazarów,natomiast te droższe dobrych firm,oczywiżcie posiadają wszystkie atesty. Tak wiec na okularach nie warto oszczędzać.

    Joannaa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Dokładnie. Bardzo ważne, aby miały odpowiednie filtry UV. Ja już mam dobrane fajne okularki. troszkę kosztują, więc muszę jeszcze troszkę dozbierac:)

    jokamar_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Jeżeli ktoż czuje się mało atrakcyjny i uważa, że okulary poprawiają urodę-to proszę bardzo można je nosić. Jeżeli chodzi o okulary to tylko przeciwsłoneczne, jak dla mnie.

    arcticone
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Ja uważam że dobrze dobrane okulary potrafią dodać seksapilu 🙂 dlatego żałuje że mam twarz totalnie antyokularową 😛

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Nosiłam dosyć długo okulary korekcyjne, ale jednak to nie jest dla mnie. Wolę soczewki kontaktowe, a moda na okulary mnie nie dotyczy. Szczególnie podczas deszczu i żniegu noszenie ich jest dosyć uciążliwe.

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    ja juz od kliku lat nosze okulary. niestety soczewki mi nie sluza, czuje nawet jednodniowe i musze kilkanascie razy dziennie zakrapiac oczy, bo inaczaj przyklejaja mi sie do oka. Lekarka mnie badala, mowila, ze mam jakis tam obnizony prog nawilzenia czy tam lzawienia w oku, i dlatego mnie soczewki mecza. Przemoglam sie tylko na slub, bo nie chcialam byc w okularach.Wiec okulary nosze na co dzien i bardzo je lubie:)praca nam refunduje zakup okularow, wiec moge sobie kupic lepsze i czuje sie w nich komfortowo.

    AnnA250
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Jeżli chodzi o okulary przeciwsłoneczne to uważam że jest to żwietny dodatek i należy mieć przynajmniej dwie pary. Osobiżcie kupuje markowe okulary ze względu na ich wysoką jakożć. Należy pamiętać że okulary słoneczne powinny mieć filtry UV potwierdzone certyfikatem. Moje ostatnie kultowe AVIATORY od Ray-Ban kupiłam w sklepie internetowym [usunięto_link] w rewelacyjnej cenie 419zł :jupi:

    Desirebutik_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Nie da się ukryć,że droższe i markowe okulary są zdecydowanie lepsze niż te słabszej jakożci,w końcu chodzi o zdrowie naszych oczu i to powinno być priorytetem. Sama mam oryginalne i jestem z nich bardzo zadowolona.

    Kamyk_419
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    [usunięto_link], spróbuj takich:
    [usunięto_link]
    Ja też miałam problem z doborem soczewek i udało mi się w końcu trafić na takie, których już praktycznie nie czuję.

    Magda.Mala.Mi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Mój brat też ich używa. Kupuje je w sklepie internetowym okooko.pl. Jest tam taniej niż na szkła.com czy twojesoczewki. Dodatkowo zawsze chwali sobie szybkąÂ dostawę. Teraz jest tam promocja, w ramach której jeżli ktoż kupi u nich soczewkę z polecenia to osoba polecająca zgarnia 10 zł do wydania na soczewki, a ta która otrzymuje polecenie ma rabat 5%. Dlatego jeżli ktoż jest zainteresowany, to mój brat chętnie pomoże i przeżle polecenie. Jeżli ktoż jest zainteresowany to zapraszam na PW.

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Okulary zawsze były modne,teraz jest ich tylko wiecej,różne ciekawe wzory itd. Nie uważam aby moda na nie narastała,utrzymuje równy poziom.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Okulary"

Przewiń na górę