On nie wie czego chce

  • Autor
    Odp.
  • nieszczesliwa_1989
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Pomóżcie bo nie wiem co robic:( od 9 miesięcy jestem z chłopakiem którego bardzo kocham. Jest starszy ode mnie o 7 lat ale mi juz to nie przeszkadza. Po 3 miesiącach doszło do stosunku i bylo super. Ostatnio jednak cos sie popsulo-powiedzial ze kocha mnie mniej niz wczesniej, ze nie jest szczesliwy. Robilam wszystko aby znowu byl szczesliwy i godziłam sie na wiele rzeczy wbrew sobie. Zgodzilam sie tez na seks bez zabezpieczenia bo chcial tego-po wszystkim usłyszałam ze chce go zlapac na dziecko… Od tygodnia nie rozmawiamy bo chce miesiac aby przemyżleć czy chce byc ze mna. Co robic? Czekac? Co mu w głowie siedzi?:(

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    daj sobie z nim spokoj i nie myslec o nim wiecej.

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Odpużć go sobie. Jak nie wie, co do Ciebie czuje, to najlepiej się o tym przekona jak już nie będzie mógł Ciebie mieć. I wtedy zrozumie co stracił i nauczy się wreszcie, że kobieta to nie lalka, którą można odłożyć na półkę, a ona sobie tam będzie grzecznie czekała zakurzona, do momentu aż on będzie miał ochotę się nią znów pobawić!!!!!!

    Pogas_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Dziewczyno, odpużć sobie! Na początku na pewno łatwo nie będzie. Na poprawę nastroju polecam zakupy. Może komplecik nowej bielizny …hmmm… a dodatkowo poczujesz się piękna, atrakcyjna i pewna siebie!

    chatanoga
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    bleeeeeeeeeee „robiłam wszystko żeby był szczężliwy”… naprawdę robi mi się niedobrze jak czytam takie teksty. Facet ci mówi najgrzeczniej jak potrafi, ze ma cię dożć, a ty bez wazeliny do d… Musisz siebie strasznie nie lubić, żeby tak schodzić poniżej godnożci. To co czujesz, to nie szalona miłożć, a uzależnienie.

    Nefrete
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Życie ma się jedno i jeżli on jeszcze nie dorósł do tego aby być w poważnym związku tylko szuka wymówek i przygód POGOŃ GO PUKI JESZCZE NIE JEST ZA PÓŹNO. Jeszcze znajdziesz faceta który ma coż w głowie od takich trzymaj się jak najdalej!!! Zmień otoczenie, zrób coż dla siebie zakupy i wizyta w SPA naprawdę pomagają odreagować wszystko co w nas siedzi 🙂 Życzę powodzenia

    pocztowaosemka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    to go zostaw…

    demonczasu89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A Ty wiesz???????

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " On nie wie czego chce"

Przewiń na górę