Opadające powieki

  • Autor
    Odp.
  • asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    sluchajta, mam opadające powieki i zawsze maluję się tak samo (ruchoma czężć górnej powieki na jasno, górna na troszkę ciemniej (lekki brąz). trochę poprawia to optycznie oko, ale mi się nudzi… znacie jeszcze jakież makijaże na opadające powieki?
    i tak przy okazji istnieją ćwiczenia, żebym na starożć miałą oczy a nie dwa zwały skóry, zasłaniające oczy? 😉

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    mozna to poprawic dosc prostym zabiegiem operacyjnym i wiecej sie nie meczyc.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Moja przyjaciółka ma opadające kąciki oczu i na górnej powiece zwykle robi ciemną kreskę na końcu oka skierowaną ku kurze. To włażciwie jej pomaga.

    Madelaine5
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Ja tez robie taka wydłuzona kreske, bo mam ten sam problem:/
    Wiecie może ile taki zabieg podnoszenia powiek moze kosztowac? Moze juz czas zacząc oszczedzac? 8)

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    taką kreskę sobie zawsze robie 😉

    ale też jestem ciekawa co do tego zabiegu, jaka cena itd?

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    a kurcze mi te kreski do góry nigdy nie chcą wyjżc:/ nie umiem ich umalować

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Zanim zaczniemy pielęgnacyjną sesję dla oczu sprawdź, czego na pewno nie możesz robić:
    1. Nigdy nie nakładaj peelingu ani maseczek żciągających na skórę pod oczami.
    2. Wystrzegaj się naciągania i marszczenia skóry w okolicach oczu, nawet podczas wklepywania kremu.
    3. Nie „szoruj” oczu podczas zmywania makijażu
    4. Kosmetyki do oczu nie mogą zawierać alkoholu, powinny być też bezzapachowe.
    5. Nie przemywaj oczu gorącą wodą
    6. Nie mruż oczu i nie podpieraj się ręką w okolicy łuku brwiowego. Naciągając skórę w tym miejscu sama robisz sobie zmarszczki.
    zrodlo: fashionow.pl
    Ja tez mam ten problem, w dodatku dzisiaj zdalam sobie sprawe, po przeczytaniu tego artykulu, jak wiele rzeczy robie zle w samej pielegnacji. Oprocz opadajacych powiek mam tez worki pod oczami. Taka uroda :/. A makijaz- najlepszy jest taki jak mowisz. Dobrze jest jeszcze wiecej tego ciemnego bienia dac na zewnetrzne kaciki oczu. Wewnetrzne wzbogacic biala (jasna) plamka. Powodzenia.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    na snobka.pl KatOsu robiła fajne maijaże korekcyjne między innymi dla opadających kącików-warto zajrzeć i poszukać bo dziewczyna ma talent i to co pokazuje jest w 100% profesjonalne a na dodatek wszystkie jej makijaże sa pokazane step by step żeby móc wyczarować podobne cudo samemu!

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Jednym ze sposobów ukrycia opadającej powieki jest makijaż, którego odpowiednie wykonanie pozwala ukryć opadające powieki, jednak w przypadku braku leczenia stan ten może się pogarszać. Polecam zabieg karboksyterapii.

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    To też fakt,może warto udać się z tym problemem do lekarza specjalisty aby ocenił czy leczenie jest możliwe oraz ewentualnie jakie byłoby najlepsze,najbardziej skuteczne. Druga sprawa to odpowiednio dobrany makijaż.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Opadające powieki"

Przewiń na górę