**Opalanie >> Piegi =Pieprzyki :( ;( ;( Pomocy!! ;(;(*

  • Autor
    Odp.
  • PiErCiNg
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    mam taki głupi problem… Ilekroć się opalam, wyskakują mi na całym ciele [najgorzej jest na rękach, nogach i twarzy :(] piegi, które po kilku dniach robią się ciemniejsze i wyglądają identycznie jak te ohydne pieprzyki 🙁 ! Mam tego dożć -> nie dożć, ze nie mogę się opalać, bo slońce mnie nie łapie, do tgo zawsze mam poparzenia… 🙁
    Kiedy używam kremu z filtrem, to mogę pomarzyć o tym, że się opalę…
    I nawet godzina leżenia na słońcu to dla mojej skóry zbyt krótko -> musze poleżeć co najmniej półtorej, zeby coż mnie chwyciło,,,
    w moim przypadku opalanie to katorga, ale nie chcę być biała…
    no i całe ręcę mam w obrzydliwych pieprzykach, nogi też {jak to wygląda! :(} i twarz… najgorsze jest to, ze one wcale nie schodzą! Zadomowiły się na dobre! Wyglądam tragicznie…
    poradźcie, bo już niewiem, co robić 🙁
    Pozdrowienia :* dziękuję {z góry} :*

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Pozostaje ci tylko solarium i wizyta u dermatologa. On ci poradzi co masz robic. Tutaj potrzebna jest rada specjalisty, bo w twoim przypadku opalanie moze byc niebezpieczne. Niech obejrzy twoje pieprzyki – to bardzo wazne. Powie ci tez co uzywac do opalania.

    PiErCiNg
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    Po solarium pieprzyki i piegi nie wyskakują?

    Mniszka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    żadnego solarium na boga!!!! jeszcze gorzej ingeruje w skore niz slonce, absolutnie sie nie opalaj, smaruj samoopalaczami i idz koniecznie do lekarza z tymi zmianami na skorze.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " **Opalanie >> Piegi =Pieprzyki :( ;( ;( Pomocy!! ;(;(*"

Przewiń na górę