Opalenizna Stripteasera

  • Autor
    Odp.
  • masazysta
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Chciałbym mieć lekką opaloną skórę. Chcę to zrobic za pomocą solarki, ile mam zrobić zabiegów i ile czasu mam ma w niej siedzieć. Potrzebuje tego bo w maju mam być Stripteaserem w Krakowie i muszę dobrze wyglądać.

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    idz na godzine – efekt bedzie luksusowy 😆

    niektore kobiety gustuja w murzynach

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    aha i daj znac kiedy i gdzie ten striptiz – bo ja z krakowa – to wpadne wrzucic ci dyche za stringi

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    afro jestes bezczelna 😯

    Ktos pyta o rade a Ty takie teksty…

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    ty tez wchodzisz i nie udzielasz rad, tylko piszesz ze jestem bezczelna.

    poza tym zartowac juz nie wolno?

    no i ogolnie to cos mi sie nie chce wierzyc z tym striptizem i mi sie zdaje ze to jakas wypucha jest.

    ale chcecie rady – prosze bardzo – najpierw na 7 minutek, dzien przerwy, na 10 minut, a potem raz w tygodniu az do wyczekiwanego striptizu i bedzie git

    na koniec swego wywodu chcialam powiedziec ze nie pasuje mi potwornie do mezczyzn solarium, ale to juz moja prywatna opinia

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    No i problem z glowy, kolega juz wie jak sie opalac 😛

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    a skoro juz dobre rady leca – to odsylam takze kolege do wszelkich watkow o opalaniu – moze np dove summer glow dla kolegi bedzie odpowiedni, jesli nie no to jakiejs innej firmy – tylko myc po tym kolego raczki zeby brazowego miedzy palcami nie bylo. polecam tez poczytanie wypowiedzi innych kolezanek na temat ochrony sutkow na solarium – wiec lepiej pozycz od kogos staniczek i do rozkmin czy opalac sie w stringach czy nie – bo moj kolega ktory niestety lazi na solarium kiedys kwiczal i plakal ze sobie przypalil rozowego ksiecia i podobno baaaaardzo bolalo

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    😆 😆 😆

    a cóż innego można by poradzić facetowi, który się na solarę wybiera? zazdroszczę odwagi… 😆 😆 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Opalenizna Stripteasera"

Przewiń na górę