• Autor
    Odp.
  • Megi24
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Witam Was serdecznie.Mam do was pytanie.Czy ktos z was miewal od czasu do czasu takie mysli,by zrobic sobie operację plastyczną,by cos w sobie skorygować,by lepiej sie sobie podobac.bo ja czasem o tym mysle..aczkolwiek boje sie bolu..i obawialabym się tego czy trafię do odpowiedniego i dobrego lekarza w tej dziedzinie.

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Ja oczywiżcie, że myżlałam o tym że fajnie byłoby sobie zmienic to i owo. Ale oczywiżcie to tylko myżli. W tej chwili nawet nie mialabym jak.

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    czasami przechodziły mi takie mysli przez głowę ale póki co wszystko mam jak się nalezy. A to co mnie najprawdobodobniej czeka w przyszłożci to implanty w szczece bo mam 2 martwe jedynki, jak narazie sie trzymaja ale takie zeby sa jednak osłabione i kto wie ile jeszcze pobędą

    Niebo86
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    hmm jasne ze sie myslalo…ale na tym na pozostalo i pozostanie .. panicznie boje sie bólu,wiec nawet jesli kiedykolwiek bym sie zdecydowala to nie mam pojecia jak przeszlabym przez ta cala rekonwalescencje 😕 😕
    wiadomo ze ma sie malutkie kompleksy 😉 ale najwazniejsze jest to zeby czuc sie dobrze we wlasnej skorze i podobac sie sobie..nawet z tymi malutkimi mankamentami 🙂

    hmmm zreszta nie ma to jak naturalnosc 😀

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    mniej wiecej do 16 roku zycia powtarzalam regularnie, ze na osiemnastke tata ma mi zafundowac nowy nos.
    pozniej o tym zapomnialam, bo po prostu z ezaltowanej nastolatki, zmienilam sie w mloda kobiete swiadoma swojej wartosci. gdy tata przypomnial mi o moim obiecanym prezencie urodzinowym…postukalam sie wymownie w czolo i powiedzialam, zeby sam sobie poszedl na peracje nosa.
    no…i nie miewam takich mysli. lubie siebie.

    Pola13
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    POST ZOSTAŁ SKASOWANY!

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Nidy nie chciałam sobie niczego operować.

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    ja myslalam tylko o silikonie bo mam na prawde male piersi ale trenuje fitness wiec sylwetka wyglada ok no ale mikrusne te rodzyny mam moze kiedys… ale boje sie bolu , boje sie ze pekna i beda powiklania oraz KASA bo wyrzucic w bloto na raz tyle kasiory to dla mnie chore no chyba ze ktos ma za duzo… chetnie skorzystam he he

    jesli uwazacie ze chcecie cos w sobie zmienic to pomyslcie o tym ze: bedziecie juz wtedy nienaturalne, ten bol po operacji…, powiklania, a jesli sie nie obudzimy po operacji…, no i tyle asy , czy warto? a mpoze lepiej zainwestowac w cos innego a zaczac dbac o siebie i dbac o same zalety a wadami sie nie przejmowac bo kazdy je ma!

    iga35
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja natomiast uważam ,że jeżeli mamy duże kompleksy, to powinniżmy odważyć się na operację plastyczną .Ja też zawsze miałam małe piersi i bardzo mi to przeszkadzało .Poszłam więc na konsultację omówić przebieg operacji powiększenia biustu .Zdecydowałam się i niczego nie żałuję .Mam teraz duże , jędrne piersi , które każdy chwali .Owszem na początku bolało ,jak to po operacji , ale czego nie robi się dla urody …Teraz już jest wszystko ok .Mogę założyć każdą bluzkę , bo już nie wyglądam jak deska .Zabieg wykonała mi dr.Monika Grzesiak z Warszawy .Polecam naprawdę .

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ja natomiast uważam ,że jeżeli mamy duże kompleksy, to powinniżmy odważyć się na operację plastyczną .Ja też zawsze miałam małe piersi i bardzo mi to przeszkadzało .Poszłam więc na konsultację omówić przebieg operacji powiększenia biustu .Zdecydowałam się i niczego nie żałuję .Mam teraz duże , jędrne piersi , które każdy chwali .Owszem na początku bolało ,jak to po operacji , ale czego nie robi się dla urody …Teraz już jest wszystko ok .Mogę założyć każdą bluzkę , bo już nie wyglądam jak deska .Zabieg wykonała mi dr.Monika Grzesiak z Warszawy .Polecam naprawdę .

    Iguż35, bardzo Cię popieram, Skarbie, wyglądasz pewnie zajebiżcie :-

    ale zarazem przestrzegam inne Panie, czasem nie jest tak słodko! wólcie własną urodę…
    Iga, to, że się Ci udało, nie znaczy, że wszystkim się uda 😯 żlę cmoczki 😉

    Olga123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    Ja się boję bólu i tego, że coż pójdzie nie tak. Ale owszem, myżlałam.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " operacje plastyczne"

Przewiń na górę