oprogramowanie av dla firmy

  • Autor
    Odp.
  • Brokk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    czy ktoż może zna nową Pandę do firm? ja mam tylko wersję domowa z której jestem zadowlony ale nie wiem jak spisuje się Panda w firmie. mamy niebawem przedyskutowac w pracy wybór nowego softu av i nie wiem do czego namawiac szefa. proszę o ocenę wersji od 2009 poczawszy, z góry dzieki 🙂

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    To zależy o czym dokładnie piszesz 🙂 Czy pakiet pandy dla firm, czy Panda Cloud dla firm (ta chyba jest darmowa, jakoż ostatnio wydana…)

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Hmmm, u mnie w robocie jest Pandzior 🙂 Zdaje się, że już nowa wersja, bo jakoż ostatnio była wymiana (po NODzie trzeba było posprzątać 👿 ). A co chcesz wiedzieć? 😛 Bo ogólnie to ani razu jeszcze nie włączałam panelu Pandy… Bo i po co? 😛

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    No do małych firm można kupić zwykłą Pandę w pudle i na pewno wystarczy

    Brokk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    a czym sie rózni od domówki? i generalnie jak wypada na tle konkurencji? musze miec mocne argumenty dlaczego akurat to a nie tamto. mamy 6 stanowisk. nie wiem czy cloud to dobry pomysł, jakby nie patzrec to w koncu jeszcze nowosc i budzi pewne kontrowersje.

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Cloud to tylko taka luźna propozycja 😉 Więcej jest na stronce napisane, nie miałem stycznożci więc nie wiem nic. A do małej firmy nie wiem, czy zwykły pakiecik nie wystarczy…no ale to taka sugestia 😉

    Brokk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    własnie tego próbuje siędowiedzięc, na stronie pandy byłem, ale nie tylko bo jeszcze rozwazamy eseta, g date i cos tam jeszcze…

    patunia a co wy tam dokąłdnie macie i jak to u was sie sprwadza, napisz troche bardziej szczegółowo, nie chcesz chyba powiedziec ze kompletnie nie widac działania takiego av?

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Wiesz, po domowej się przyzwyczaiłam, że ona sama sobie pracuje i wszystko jest cacy… Więc nie, nie widać i nie czuć 🙂 A działa, uprzedzając pytania 😛
    Okazało się, że mamy pakiety indywidualne, dokładnie Antivirus Pro 2010 🙂 Wybacz, myżlałam, że to jednak będzie ta firmowa wersja, a tu taka niespodzianka…
    A z tego co się orientuję to teraz możecie jeszcze zaoszczędzić, bo nadal trwa ten strzał roku – 2 lata w cenie 1 🙂 więc powinna to być dożć konkurencyjna oferta pod względem finansowym 🙂

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Ostatnio jak szukałem tej wersji z promocji to już nie jest tak łatwo ze znalezieniem jej. Chociaż podejrzewam, że w większych sklepach z elektroniką jeszcze leży na półkach.

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Jeżeli chodzi o zastosowanie AV w firmie to mogę polecić Kaspersky IS 2010. Jedna licencja na 3 stanowiska w cenie ok 160 zl.

    Program w pelni spelnia swoje zadania i nasze oczekiwania.

    Co do pandy mam niemile doswiadczenia z czasow gdy pracowalem jeszcze w dziale IT dla telekomuny … cholerstwo niemilosiernie zarlo zasoby systemowe jak rowniez wprowadzalo zamet w calym systemie …

    Ot moja ocena 🙂

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Ale chyba to był kawał czasu, bo od ok 3 lat Panda nie pożera większożci zasobów komputera:P

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " oprogramowanie av dla firmy"

Przewiń na górę