• Autor
    Odp.
  • Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    Za niedługo będę chciał złożyć serdeczne życzenia naszym Paniom na Cudownych Obcasikach 😉

    z tym, że nie wiem, czy chcą… niektóre chcą, a inne nie chcą, jedne tak, a inne tak 😀

    PS. na razie sonduję 😆 a gdyby ktoż miał zastrzeżenia, że to 'komuchowe żwięto’ 😯
    to pragnąłbym rozwiać tę wątpliwożć > obecnie już nie mamy komunizmu – najwyżej jego popłuczyny 😆

    PS1. no i chcę wysondować, czy są w ogóle jacyż Kolesie, którzy lubią kobiety… :-

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    to zawsze mila okazja do dostania kwiatka, ale uwazam, ze swietowac najlepiej jest w kazdy inny dzien,a nie wtedy gdy jest narzucona z gory okazja 😉

    Pindol
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    to zawsze mila okazja do dostania kwiatka, ale uwazam, ze swietowac najlepiej jest w kazdy inny dzien,a nie wtedy gdy jest narzucona z gory okazja 😉

    Tu się zgadzam 😉
    Ale życzenia od Hard’a chętnie przyjmę 😛 😉

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    to zawsze mila okazja do dostania kwiatka, ale uwazam, ze swietowac najlepiej jest w kazdy inny dzien,a nie wtedy gdy jest narzucona z gory okazja 😉

    Tu się zgadzam 😉
    Ale życzenia od Hard’a chętnie przyjmę 😛 😉

    Ja tez miły slowem nie pogardze 🙂

    natka11
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    To jest ogólnie uznawane żwięto, ale nikt nas nie zmusza do tego żeby je obchodzić, a o kobietach powinno się pamiętać cały rok a nie tylko w ten dzień, chociaż kwiatki mile widziane są.

    WeselneZaplecze
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    A mi tam to żwięto bardzo się podoba 😀 Więc dobrze aby każdy mężczyzna pamiętał o tym w dzisiejszym dniu 😉

    Ustalenie_Ojcostwa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Lepiej obchodzić takie żwięta niż te smutne,Dzień Kobiet podobnie jak Walentynki,to dni pełne radożci i składania życzeń. Mi ten zwyczaj bardzo się podoba,nie mam nic przeciwko.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Ósmy marca"

Przewiń na górę