panowie w rajstopach czy sie to uda

  • Autor
    Odp.
  • POP123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    witam was niedawno oglondalam strone z rajstopami i widzialam meskie rajstopy i tak sobie mysle czy to sie przyjmie czy nie ale mam nadzieje ze tak bo wtedy bede sie troszke smiac na poczatku ale fajnie by bylo jak by facet chodzi w rajstopach bo oni wsumie nie wiedza co taraca zima nosza te kalesony czy cos tam a nikt nie pomysla jak by ubrac ich w rajstopy nawet 20 den juz by mieli lepiej wygodnie milo poprostu slodko i co najwazniesze cipelko nie wiem co o tym sondzicie ale ja jestem za pozdrawiam 🙂

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Miejcie litosc nade mna z tymi męskimi rajstopami. Czy to jest tak ważny wątek zeby rozpoczynać nim kolejny post???
    Następne zostaną usunięte bez tłumaczenia.
    Proszę najpierw spojrz na posty wczeżniejsze.
    Figa

    mysza22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    To poprostu bez sensu 😕
    Ja na przykład nie widzę swojego faceta w rajtuzach, ale jeżli tobie się podoba…………to twój fetysz 😀

    subtelna
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    …ja mojego minia w rajstopach tez niekonieznie bym chciala widziec:) no a jesli ktos to lubi to jego sprawa…

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    w sumie to chyba nie jestem ani za ani przeciw… nie spotkałam się jeszcze z takim widokiem więc raczej nie mogę mówić czy to mi pasuje czy nie :p 😉

    mala
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    ehh no…na zachodze faceci w rajstopach to normalka:D wg mnie to fajny trend,ale z racji na przekonania,ze facet ma byc macho,to troche potrwa zanim wejdzie to polakom „do krwi”,ale przyznam sie ,ze czułabym sie głupio,gdyby moj facet spytał sie mnie,czy lepiej mu w rajstopach gładkich,czy ze wzorkiem 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " panowie w rajstopach czy sie to uda"

Przewiń na górę