• Autor
    Odp.
  • olevja
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    😀 czy ktoż pomięta co to jest? znałazlam taki artykuł [usunięto_link] i… mi podoba się. Może to brzmi dziwnie, ale coż w tym jest. 😳 czym bardziej kobieta jest zamknięta tym bardziej facet chcę jej rozebrać 🙄

    co myżlicie? Chcelibiżcie to założyć? Albo żyć w tamtejszych czasach żeby chodząc w pantalonach to bylo normalka 🙂

    olevja
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    @izaczek wrote:

    dla mnie to wyglada calkowicie aseksualnie.. brr.. w zyciu tego nie zaloze.. nawet jak się zmieni moda..klimat musialby sie dramatycznie oziębic zeby cos mnie sklonilo do zalozenia czegos takiego.. ble

    no tak faktycznie masz racje. ale… nie do końca.
    Napisałam w sumie że jest to trochę dziwne, ale mi podoba się. Myslę że dlatego bo jest większa intymnożć 🙄 (… i w zimie ciepło 😀 ).

    Ja, naprzykład nie lubię stringi, chodzę wybieram zwykle figi. A tę pantalony coż w sobie mają 🙄

    olevja
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    🙂 może może
    ciekawa jestem co inny powiedzą.

    ines.
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    ja też nie znoszę stringów, tylko figi ewentualnie jakież bokserki, ale w pantalony bym w życiu nie wskoczyła. sądzę, że mój P. też by nie uznał tego za jakież modowe czy łóżkowe urozmaicenie, a zwyczajnie by mnie wyżmiał.

    olevja
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    @inés. wrote:

    ja też nie znoszę stringów, tylko figi ewentualnie jakież bokserki, ale w pantalony bym w życiu nie wskoczyła. sądzę, że mój P. też by nie uznał tego za jakież modowe czy łóżkowe urozmaicenie, a zwyczajnie by mnie wyżmiał.

    jednak nie tylko stringi w obecnych czasach wchodzą do gry. Cieszę się że nie jestem sama. 🙂

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Ja, naprzykład nie lubię stringi, chodzę wybieram zwykle figi. A tę pantalony coż w sobie mają

    też Ole, uwielbiam stringi, ale odchodzę przy tych Twoich pantalonach – są super seXy! :-

    @mak polny wrote:

    Ja raczej preferuję stringi. Chociaż ostatnio kupiłam figi i o dziwo – wygodne 😀 Bo wczeżniej zawsze w figach czułam się niekomfortowo. Bokserki też są OK. Ale pantalony to przesada 😆

    Maczku, a możesz je założyć? jestem więcej niż pewien, że będziesz wyglądać jak boska Izis! :wrrr tylko trochę – sorry – wypnij pupcię :haha: dobra zniszczcie mnie aż do blatu -! jestem ZA a nawet PRZECIW jupi która zatańczy ze mną gdy mnie tu już nie będzie? onas

    słuchajcie mam jeszcze dużo winka na wszelkie minorowe nastroje…
    nie poddawajcie Się :zimno:

    Inne niz zwykle
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witam, jest taka firma polska która produkuje taka retro bielizne, pantalony i inne ciekawe rzeczy:

    „sin-clothing.com”

    Pozdrawiam 🙂

    Pogas_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Stringi są dla mnie mniej wygodne,ale na te pikantne okazje można zakładać:) Na co dzień jednak zdecydowanie wolę figi,można wybrac przecież ładny wzór.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pantalony"

Przewiń na górę