• Autor
    Odp.
  • Kalahari
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Wspinaczka jest niebezpieczna wtedy kiedy ty prowadzisz droge (i to tez zalezy gdzie). Ja narazie nie mam na tyle doswiadczenia zeby przewodzic, robie to tylko na sztucznej scianie. Ale tak czy siak nawet jak sie jest asekurowanym z gory to gruchnac o skalna sciane nie jest milo i moze tez sie nieciekawie skonczyc.
    Ostatnio tez probowalam drog typu via ferrata, czyli z samoasekuracja na metalowej linei wzdlug drogi. Fajna zabawa, aczkolwiek z czysta wspinaczka skalkowa ma niewiele wspolnego.

    Zwczajny, sila sie przydaje, ale najwazniejsze sa chyba proporcje i technika. Napewno na sciance nei zobaczysz pakerow z silowni. Wiecej miesni, wieksza masa do uniesienia. Zadarzylo mi sie tez przejsc kilkakrotnie droge
    (na sztucznej scianie), ktorej innym panom sie nei udawalo. A ja nawet raz na drazku nie jestem w stanie sie podciagnac ;P

    mor czerwony
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    namiętnożci:
    -analiza otaczającego mnie żwiata
    -antropogeneza, historia i psychologia
    -reprezentacja Urugwaju w piłce nożnej
    -kobiety
    -krytyka filozofii
    -Życie

    z zainteresowaniami jest różnie. jeżli w danej chwili do pracy jest mnie potrzebna jakaż wiedza o czarnej dziurze, budowie komórki, Cioranie, pamięci lub ekonomii, to zajmuję się tym w stopniu odpowiednim do moich potrzeb. nie mam gruntownej wiedzy w żadnej dziedzinie i ogólnie mnie żadna nie interesuje, poza tą, którą sam majstruję 😈

    kolo1929
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    nie mialem na mysli miesniakow, bo oni odpadaja na wstepie tak jak i od sciany:), tylko chodzilo mi o pare w lapie, ktora tez mozesz miec nie bedac miesniakiem.

    Kalahari
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Hehe no sloiki otwieram sama:P

    A niedlugo zapisuje sie na taniec brzucha 😀

    katarinaa87
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Wspinaczka musi być ekstra, podobnie jak skoki ze spadochronem.

    F1 daje też podwyższony poziom adrenaliny,ale to już przy oglądaniu. No chyba, że się wczujemy bardzo w takie akcje jak pomysł LG na budowanie własnego bolidu. JA swój już mam:)
    [usunięto_link]

    zdradzam
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    – książki
    – Afryka, zwłaszcza Egipt
    – tenis
    – scrabble
    – siłka
    – szachy
    – i oczywiżcie kobiety 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pasje i zainteresowania"

Przewiń na górę