• Autor
    Odp.
  • forgive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Jak byłam dzieckiem też miałam taki problem, ale jakoż poprostu się zmobilizowałam i stwierdziłam, że koniec z tym… I Tobie radzę to samo 🙂 obiecaj sobie, że już nie będziesz tego robić bo chcesz ładnie wyglądać i nie chcesz wstydzić się swoich dłoni 🙂 myżlę, że tylko taka determinacja może pomóc 😛 a ten cały gorzki lakier może pomóc w przypominaniu, że miałaż tego nie robić. Życzę powodzenia 🙂

    dziwadelko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    Dodatkowo jeżli już postanowisz i przestaniesz obgryzać paznokcie, to możesz zainwestować w jakąż dobrą odżywkę do paznokci, bo po takich ekscesach są na pewno słabe i będą Ci się jeszcze dłuuugo łamały i rozdwajały..
    Ja osobiżcie uważam, że bardzo dobre są odżywki SallyHansen 🙂 no ale też dożć drogie..

    Patrycja Kokot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Ja kiedys mialam mega obbgryzione, udalo mi sie ten nalog pokonac dzieki jakiemus gorzkiemu preparatowi. Teraz mam ladne, zdrowe paznokcie, ale mimo to smaruje pomalowane paznokcie tym srodkiem. Powiem Wam tez ze jestem zachwycona jakoscia lakierow golden rose, mam ten najmowszy holographic nail colour i jestem zachwycona trwaloscia, konsystencja i efektem 🙂 Pieknie polyskuja, swieca.. obled poprostu.

    Jogoobelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Ja nigdy nie mialam tego problemu, wrecz mnie obrzydzalo obryzanie paznokci i wlasnie dlatego nigdy nie mialam problemow czy to z rozdwajaniem czy lamaniem i zawsze mialam ladna, rowna plyke dzieki czemu malowanie to czyta przyjemnosc, a uwielbiam malowac i to nawet codziennie moglabym zmieniac kolor, a najlepsze lakiery jakie znam to z golden rose, zarowno rich color, color expert czy najnowsze z serii ice chic, z ktorych uwielbiam te barwne odcienie idealne na lato.. 🙂

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    sa specjalne preparaty albo gorzkie w smaku odzywki ktore zapobiegaja obgryzaniu

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Paznokcie"

Przewiń na górę