Paznokcie….jak je nie obgryzac…?

  • Autor
    Odp.
  • uleczka99
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Macie jakies sposoby na obgryzanie paznokci??

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 103
    • Odp.: 3449
    • Guru

    Kup sobie słonecznik 😆 😆

    uleczka99
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    pomoze?:)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 103
    • Odp.: 3449
    • Guru

    Nie wiem hehe zawsze jakież zajęcie. Może posmaruj je czy spryskaj czymż niesmacznym jeżli nie potrafisz się powstrzymać od smakowania siebie samej 😉

    raptor
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Orzydliwożć ! Nie ma chyba nic gorszego, niż poobgryzane, niedomalowane, łuszczące się paznokcie…Za nic nie chciałbym mieć z taką kobietą do czynienia. Brrr…
    Rada może być tylko jedna: zaprzestań wreszcie tego procederu.

    ines.
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 138
    • Zapaleniec

    pomaluj paznokcie na jakiż widoczny kolor, czerwień, może ciemny fiolet. i dbaj o to, żeby Ci nie odpryskiwał ten lakier, nie gryź, żeby się nie zdzierał. ja jestem dosyć staranna i jak mam poodpryskiwany lakier to mnie coż trafia. i to pomogło mi, bo przez długi czas sama obgryzałam. a teraz mam kocie pazury. : ))

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    no tak ten nawyk nie należy do najlepszych, ale wiem, że ciężko jest z nim zerwać. Nie miałam nigdy problemu z tym nawykiem więc trochę ciężko jest mi coż doradzić.
    Ale wiem, że wszelkiego rodzaju specyfiki nie są zbyt skuteczne. A wiem, że obgryzanie paznokci jest na tle nerwowym więc może jeżli będziesz się denerwować znajdź sobie jakiż zamiennik?? nie wiem gniotka na przykład;)

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    Poproż ludzi, z którymi przebywasz najczężciej, żeby strofowali Cię, kiedy tylko zobaczą, że wkładasz palce do buzi. Jeżli sama chcesz rzucić obgryzanie paznokci, myżlę, że ta metoda jest całkiem skuteczna.

    tygrysica
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    W zasadzie nie ma jednego sprawdzonego sposobu, ale wydaje mi się, że jak się ma tendencję do obgryzania, to można pokusić się o założenie sobie tipsów. Zresztą niedawno byłam na takim zabiegu w Face&Body w Krakowie i usłyszałam od pani Agnieszki śladowskiej – pani robiła mi tipsy – mnóstwo interesujących rad na temat tego jak dbać o paznokcie, jakich kosmetyków do rak używać. Od razu po przyjżciu do domu zaczęłam stosować się do jej zaleceń i już widzę poprawę stanu moich dłoni.

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 258
    • Zapaleniec

    jak już ktoż wspomniał pomaluj paznokcie na widoczny kolor.. działa… wiem,że w aptece można kupić taki gorzki lakier:P ale jeżli jest zawodniczka zaawansowana to i taki lakier nie pomorze:P

    😯

    kalarepka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Kup sobie gorzki lakier przeciw obgryzaniu paznokci, powinien pomóc 🙂 Ale przede wszystkim silna wola! Poobgryzane paznokcie wyglądają fatalnie, przecież wiesz..

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Ja maluje specjalnym czyms przeciwobgryzaniu, mega gorzkie wiec jak tylko poczuje to sie odechciewe 🙂 Oczywiscie nie ma problemu z nakladaniem na to koloru, bo u mnie paznokcie musza byc pomalowane 🙂 Mam bzika na punkcie neonowych kolorow, a najbardziej podobaja mi sie te dostepne w seri ice chic z golden rose-napewno bede sie w nim nosic latem 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Paznokcie….jak je nie obgryzac…?"

Przewiń na górę