• Autor
    Odp.
  • ruziaMN
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Bardzo fajna sprawa bylam juz 3 razy.Buzia jak pupcia niemowlęcia:).Ja biore sobie peeling z mikromasazem ultradzwiekami.Pani kosmetyczna daje serum potem jakas maseczka.Boskie

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    No to prawda, bardzo fajny zabieg. Skóra jest po nim żwieża i oczyszczona. Także tez odczasu do czasu sobie go wykonuje.

    maarlenaa21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    A co sądzicie o peelingu diamentowym – Diamond Peel? Warto?

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    Peeling diamentowy to mikrodermabrazja, tak więc głębokie złuszczanie. Jest to większa ingerencja niż peeling kawitacyjny. Aczkolwiek działanie ma żwietnie. Poprawia koloryt, wygładza skórę i ją regeneruje.

    maarlenaa21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    Wiesz to z własnego dożwiadczenia? Miałaż robiony Diamond Peel? Ile kosztuje taki zabieg?

    berenika
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Fakt, Diamond Peel to trochę większa ingerencja niż peeling kawitacyjny, ale i tak jest to podobno stosunkowo delikatny zabieg w porównaniu do innych rodzajów mikrodermabrazji.

    galaksy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Peeling kawitacyjny to sama przyjemnożć. Jak sobie przypome, jak dawniej kosmetyczka ręcznie wyciskała mi wszystkie wągry na twarzy brrr… I ten ból. 4 dni potem nie mogłam pokazac sie ludziom.

    wera555
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Hej, ja tez jestem fanka tego zabiegu. Miała wykonany pakiet 5 zab i na pewno go powtórze. Zresztą jest dużo taniej niż pojedynczo ( za 5 zab z maska algową zapłaciłam 360 zł !!!). Widziałam różne ceny, mieszkam w Krakowie, wiec byłam miło zaskoczona. Skóra mi się bardzo ładnie wyrównała, pozbyłam się wszystkich zaskórników i zanieczyszczeń. Mam teraz żliczna i równa skórę. Moim zdaniem warto zainwestować w pielęgnację w salonie, wczeżniej nie mogłam doprowadzić mojej skóry do stanu zadowalającego. A teraz??.. tylko się przeglądam w lusterku
    Pozdrawiam !!
    😆 😆 😆 😆

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    A czy mogłabyć powiedzieć gdzie w Krakowie robiłaż?! Jak nie tu to chociaż na priva do mnie!
    Bardzo bym prosiła.

    wera555
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Robiłam niedawno.. w Laime – centrum kosmetyki estetycznej, warto patrzeć u nich na stronie na promocje, tam własnie znalazłam ten pakiet. Polecam szczerze.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Dzięki wielkie! Zaraz sie rozeznam na ich stronce!

    Wikin
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Szczerze polecam peeling kawitacyjny. Ja mam nawet własny, nazywa się Annis, jest to aparat do użytku domowego i u mnie sprawdza się znakomicie 🙂 A peeling diamentowy to zupełnie inna bajka, bardziej agresywny, aż boję się spróbować…

    maszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Też robiłam kiedyż peeling kawitacyjny i chcę powtórzyć w najbliższym czasie, bo jest bardzo fajny efekt 🙂

    ZuzkaZ
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    tez jestem fanką tego pilingu. Dla wrazliwej, naczynkowej buzi jest to swietny zabieg. Warto jednak znaelzc polecony salon. W ogole doszlam do wniosku ze jak sie juz taki ma to dostaje sie dodatkowe bonusy dla stalego klienta 🙂 Nie wiem czy to nie ejst korzystniejsze niz np. zakupy grupowe co myslicie?

    SklepKokosowy
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Swego czasu również próbowałam i musze przyznać,ze jest bardzo skuteczny. Nawet przy mojej skórze wrażliwej nie powodował podrażnień,wiec jak najbardziej warto.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " peeling kawitacyjny"

Przewiń na górę