• Autor
    Odp.
  • littlegirl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Mój luby najczężciej kupuje sobie jednak perfumy sam. Chociaż słyszałam, że facet powinien wybierać perfumy kobiecie, a kobieta facetowi 🙂 może tak zaczniemy robić. Ostatnio zamawiając sobie perfumy na kokai.pl złapałam się na tym, ze za 4 dni jest dzień chłopaka, więc wybrałam po zastanowieniu i konultacji z bratem Hugo Boss Energise. Przyszło dzień przed. Perfumy sie podobają, a mój luby nawet często ich używa 🙂

    Amelka2301
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    LACOSTE ESSENTIAL (zielone Lacoste) są boskie! Ja i mój chłopak jesteżmy w tym zapachu zakochani 🙂

    estrella
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Dla mnie idealny zapach mężczyzny to Kenzo Tokyo (ten czarny – [usunięto_link]). Wszędzie rozpoznam ten zapach! Kiedy facet pachnie Tokyo, to musi być pewnym siebie, energicznym mężczyzną.

    doll
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    LACOSTE ESSENTIAL (zielone Lacoste) są boskie! Ja i mój chłopak jesteżmy w tym zapachu zakochani 🙂

    Zgadzam się, z moim mamy tak samo;) Rewelacyjny, bardzo żwieży zapach, a do tego nie są tak drogie jak np. Gio… Choć Gio to już dopiero jest genialna historia… Tyle że bardzo drogie.

    HighHills
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Zgodzę się, ale tylko co do marki – Lacoste, ale czerwona:) Ileż razy już ją zamawiałam tego nie zliczę;P Inna sprawa jest taka, że mój facet innych perfum nie toleruje…na całe szczężcie mnie się te też podobają:) No i są niemal non stop na wyprzedaży na kokai.pl, więc jestem z gustu mego lubego więcej niż zadowolona….:D A poza nimi podoba mi się jeszcze klasyczny Hugo Boss, ale do mojego chłopaka jakoż nie pasuje…

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    A z kolei dla mnie idelanym zapachem dla mężczyzy jest Calvin Klein Ck Be bardzo pociagające,ale to tylko moja opinia. Kup mu takie które Tobie się podobają.

    essa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jeżeli chodzi perfumy w żredniej cenie to polecam [usunięto_link]. Cena tylko 122zł za 100ml w promocji. Zapach jest bardzo intesywny i trwały.. Chociaż najlepiej przed kupieniem byłoby sprawdzić zapach na żywym męskim ciele 😉

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Mój przedmówca ma rację, kupowanie prezentu w postaci perfum jest bardzo ryzykowne, ponieważ w perfumerii delikatny i przyjemny zapach, na ciele mężczyzny może okazac się mieszanka nie do wytrzymania. Dzieje się tak, ponieważ ciało też ma swój własny indywidualny zapach, który u mężczyzn jest szczególnie intensywny.

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Z męskich perfum to najbardziej podobają mi się Hugo Boss In Motion – znakomity zapach, męski, ale zarazem bardzo delikatny. Te perfumy nadają się dla facetów z klasą, pewnych siebie, ale i romantycznych.

    Moja89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Ja kiedyż chciałam kupić mojemu Cool Water Davidoff, zawsze bardzo mi się podobały, ale wzięłam próbkę z perfumerii żeby przy okazji wspomnieć że widziałam jedne fajne, nie mówiłam, że chcę mu je kupić i okazało się, że miał zupełnie mu się nie podobają 😛

    pachnaca.kasia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Mój ukochany używa DKNY Be Delicious i są boskie! Ale ja nigdy nie kupuję mu perfum, bo to zbyt ryzykowne 😀

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Te perfumy Cool Water Davidoff też na początku bardzo mi się podobaly,ale potem jakoż wyblakły.. Teraz zdecydowanie polecałabym któres z Playboya,np: Malibu.

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Moim typem są Lacoste czerwone. Bajeczny zapach, bardzo zmysłowy, kuszący i seksowny.

    aga1190
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Mój chłopak uwielbia CK eternity 🙂 moim zdaniem super do niego pasują 😉
    Wiem, że jak mu je kupię to na pewno będzie zadowolony 🙂

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Mój chłopak uwielbia CK eternity 🙂 moim zdaniem super do niego pasują 😉
    Wiem, że jak mu je kupię to na pewno będzie zadowolony 🙂

    akurat też dla mnie 😉 chociaż perfumy niekoniecznie!…
    wolę o wiele bardziej – zapach jej szczerego ciała :wrrr

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " perfumy dla niego"

Przewiń na górę