Perfumy z feromonami – co o nich sądzicie

  • Autor
    Odp.
  • jalia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Witam 🙂
    Co sądzicie na temat perfum zawierających feromony ? Jakie stosujecie?
    Ja używam zapachowych feromonów, kiedyż mialam także stęzone feromony które stosowałam wraz z innymi prefumami.
    Na codzien jestem kobieta raczej żmiałą, może sugestia, ale lepiej się z nimi „poruszam” w żwiecie miłożci, pracy i rozrywki 😉
    używam Love&Desire:) żlicznie pachną – jak , kiedys używałam jakis essence… ale teraz używam tylko L&D – julka

    madziulka06
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    2 razy mój chłopak takie sobie zafundował…I powiem szczerze że miały w sobie coż co mnie do niego aż ciągneło na chama 😀 😀 Ja ogólnie zamiast perfum używam mgiełek zapachowych ,ale może się skuszę na takie perfumki 🙂

    ciasteczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Nigdy nie stosowałam i…jakos nie chce mi sie wierzyc,że faktycznie coż to zmienia…

    Renata78
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Od zawsze używam perfum, bardzo lubię zmieniać też zapachy, często zamawiam przez internet, znalazłam ostatnio sklep internetowy perfumutaniej.pl, zapachy są tam nawet w formie testerów na sprzedaż, i są dużo tańsze, fajnie że takie sklepy istnieją, można sporo zaoszczędzić. Myżlę , że każdy perfum zawiera w sobie „to” coż co przyciąga, każdy jest tak jakby afrodyzjakiem;))

    joanna89
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Gdzie można kupić takie cuda? Są jakież specjalne sklepy?Bardzo jestem ciekawa 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Perfumy z feromonami – co o nich sądzicie"

Przewiń na górę