Perfumy z feromonami. Co o tym sądzicie?

  • Autor
    Odp.
  • rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Czeżć dziewczyny.Czy któraż z Was stosowała może perfumy z feromonami ? Jakie macie na ich temat zdanie?
    Czy którejż z Was zdarzyło się kogoż zwabić w ten włażnie sposób? Albo może zostały zwabione? 🙂

    Ursa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Myżlę że skoro są one sprzedawana w tym celu włażnie, to pewnie działają. Ja jednak wolałam używać własnego uroku, żeby wiedzieć, że to dzięki moim umiejętnożciom, a nie jakimż specyfikom, spodobałam się facetowi 😀

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Aksenka poszperałam sobie i widzę,że są taniej. Dzisiaj złożyłam zamówienie na dwa opakowania : włażnie Love Desire ale dla porównania kupiłam sobie również Sexual Atrraction. Zobaczymy czy coż dadzą 😛 Dzisiaj powinny przyjżć bo kurierem, ewentualnie w poniedziałek.

    justak
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    W sumie zainteresował mnie ten wątek 🙂 Możesz wrzucić jakież zdjęcie tych buteleczek? Jak to w zasadzie wygląda? No i gdzie zamówiłaż?

    Przez allegro?

    missor
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Nie ukrywam. Od pewnego czasu myżlę o zakupie takich perfum. Kieruje mną przede wszystkim ciekawożć. Niestety nie zarabiam najlepiej.

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Tak wyglądają:

    Jest wiele sklepów internetowych, w których możesz je dostać 🙂
    Feromarket, intymnosc.pl

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    W sumie to słuszna uwaga odnożnie ceny takich perfum z feromonami bo do najtańszych nie należą i nie wiem czy sama zdecydowałabym się na ich kupno. W sumie mi osobiżcie wystarczą zwykłe,dobre i trwałe perfumy.

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Nie… Powiem Ci,że nie są drogie. Takie Love & Desire kosztują 120 zł za 100 ml – Trwałożć jest również bardzo dobra. Rzadko kiedy trafiają sie perfumy, które tak dobrze by się trzymały .Szczególnie na ubraniach. Nawet wżród tych droższych propozycji.

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    No włażnie też to zauwazyłam. Jeszcze dzisiaj z rana dostałam z 3 komplementy w pracy . Chyba jeszcze nigdy nie miałam tak komplementowanych perfum – jest to faktycznie przyjemne.
    Co do pheromone essence natomiast nie mogę na ich temat nic napisac. Użyłam może z kilka razy. Idę na imprezę w ten weekend to wtedy zobaczę czy działają 😉

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Szczerze? Już dokłanie nie pamiętam ponieważ przeglądałam oferty kilku sklepów i kupilam tam gdzie jest najtaniej. Feromarket ? Czy coż takiego.
    Wpisz sobie nazwę perfum w google i na pewno powinna wyskoczyć Ci lista sklepów, w których można je znaleźć. Jak ja kupowałam to niektóre miały dobre promocje.

    pastelova
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    nie działają, ale ładnie i długo pachną 🙂

    starling
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Feromony to dla mnie mit. Kiedyż stosowałam, oprócz tego, że potem rzeczy bardzo długo nawet po praniu pachniały to nic szczególnego

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    No to,że się bardzo długo trzymają to żwięta prawda 🙂

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Ja mam pytanie za sto punktow 😛 Po co i na co to komu? Zawsze sie zastanawialam i jak to dziala?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Perfumy z feromonami. Co o tym sądzicie?"

Przewiń na górę