Pewna firma transportowa

  • Autor
    Odp.
  • yanka
    Participant
    • Tematów: 6
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Czy może ktoż mi doradzi jakąż firmę transportową działająca w całej Polsce? Tylko coż bardzo pewnego i sprawdzonego ❗
    Dostałam od Cioci w spadku fortepian , to pamiątka po babci, uczyła się na nim grać i babcia i moja mama wiec dla mnie bardzo cenny. Tylko przewieźć go trzeba przez pół Polski i mam z tym ogromny kłopot beczy nie znalazłam dotąd żadnej rozsądnej firmy, pytam kogo mogę ale nikt nie korzystał i nie mam żadnej poleconej
    Jakbyżcie znały to piszcie proszę

    lisabera
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    To faktycznie dożć specyficzny przewóz…ja bym się bała powierzyć komuż obcemu jak drogocenny i ważny dla mnie prezent…kiedyż pamiętam jak się przeprowadzaliżmy to po prostu wypożyczyliżmy samochód większy z zaprzyjaźnionej wypożyczalni Panek i sami zorganizowaliżmy sobie przeprowadzkę, bałam się że moje regały, szkło itp. się uszkodzą… a tak jak sami to zrobiliżmy po swojemu, może wolniej ale udało się.

    martunia40
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Jakiż czas temu ktoż mi tu polecił żeby skorzystać z takiego fajnego serwisu to mogę „podać dalej” bo mi się faktycznie sprawdziło i to bardzo – clicktrans to takie aukcje gdzie się za darmo wystawia przesyłkę i dostaje się oferty od firm trabsportowych

    witoldksywa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    a sprawdzaliżcie już to? I wszystko ok.

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Ciekawe rozwiązanie, spróbować można. Nigdy wczeżniej nie słyszałam, ale może kiedyż się przyda.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pewna firma transportowa"

Przewiń na górę