• Autor
    Odp.
  • mala mi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    Co do tej naturalnożci to różnie bywa. Są też zagraniczne kosmetyki na bazie wyciągów rożlinnych. Tyle, że cena jest dużo wyższa niż w przypadku Lirene.

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    no więc mniej więcej to miałam na myżli mała mi 🙂 polskie są zazwyczaj tanie i w niczym nie ustępują jakożcią niejednokrotnie ją nawet przewyższając. także ja chyba pozostanę wierną użytkowniczką pianki Design Your Style 🙂

    mala mi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    To, że cała seria DYS jest bardzo sympatyczną serią, to nie ulega wątpliwożci :). A to, że jest to nasza rodzima produkcja, no cóż, nie pozostaje nic innego jak tylko się tym chwalić.

    kotEczek
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    Czy pianka jest jakoż lepsza od żeli? czym się różni w działaniu czyli oczyszczaniu twarzy? Ja używam włażnie żeli i toników.

    mala mi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    Czy jest lepsza? Dla mnie tak. Po pierwsze jest delikatniejsza. Myżlę, że też jest wydajniejsza. A co do oczyszczania twarzy to wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i porównywanych kosmetyków.

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    w moim przypadku też się okazało że jest delikatniejsza, żele strasznie mi żciągały skórę a pianka jest nawet bym powiedziała troszkę nawilżająca, ale może to tylko moje odczucia? albo może to ten olejek bawełniany ?

    mala mi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    Jak dla mnie to nawilża i odżywia.

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    czyli nie jest to tylko moje subiektywne odczucie 🙂

    mala mi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    Nam akurat ta pianka bardzo podpasowała, ale wiadomo, że każdy ma różną skórę. Jednakże uważam, że warto wypróbować, bo cena jest niska.

    Tina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Przyłączam się do opinii na temat polskich kosmetyków.
    Też wyznaję zasadę, że polskie to dobre i tanie na dodatek 🙂

    kotEczek
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    „Mala mi” jakiej pianki używasz? Jeżli odżywia i w sumie lepiej nawilża a nadodatek ładnie pachnie to może skusiłabym się. Lubię próbować róznych nowych rzeczy.

    Tina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Głównie rozmawiałyżmy tutaj o pinace Lirene z serii design your style, więc pewnie tej aktualnie używa mała mi ;-).
    Ja używam włażnie tej i jestem zadowolona. Polecam 🙂

    kotEczek
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    Przy najbliższej okazji wypróbuje i dam znać jakie efekty i wrażenia:)

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    z innych pianek jakie widziałam w sklepie to chyba tylko Happyderm i takie z serii stricte do cery trądzikowej. Sama próbowałam tylko Design your style i uważam że jest wyżmienita!

    Tina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Jeszcze jest na przykład pianka Clean & Clear, ale ta Lirene z tych wszystkich pianek jest najtańsza, a sprawdza się doskonale.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pianki do mycia buźki"

Przewiń na górę