pielegnacja cery wrazliwej naczynkowej

  • Autor
    Odp.
  • kobietka123
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    tak jak w tytule ,hmm jak myc taka cere? lepiej z uzyciem wody czy bez? mydelko dla dzieci robi takiej cerze krzywde? a moze psysiogel,uzywalam plynow micelarnych ale strasznie mnie wysuszyly,nie wiem ,pomozcie 😥

    Olga123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    ja używam wodę przegotowaną, albo wodę z rumiankiem – bardzo fajnie działa i nie podrażnia.

    wiolvika
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Ja mam cerę bardzo wrażliwą i staram się używać delikatnych kosmetyków, łagodzących, jest ich wiele na rynku, ja przekonałam się do nie drogiej serii włażnie hypoalergicznej z flosleku.
    Uważam też bardzo przy wyborze kolorowych kosmetyków.

    ZuzkaZ
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    ja sie przymierzam do IWOSTIN….

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Temperatura wody do mycia jest ważna.Ja mam cerę naczynkową i muszę bardzo uważać na wszelkie głęboko działające kremy.Ponoć trzeba zażywać Vit C i rutynę.

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Też mam cerę naczynkową. Łykam rutinoscorbin. Twarz myję zawsze letnią wodą, nalezy unikać gorącej, ale też zimnej. Do tego specjalne kremy do cery naczynkowej, jak pilingi to tylko enzymatyczne np. pharmaceris, bardzo fajna seria do kupienia w aptece.

    apc-Cosmetics.com
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Nic dodać nic ująć,najlepiej sprawdzają się odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji cery naczynkowej-tutaj polecam kremy i unikanie gorącej wody. Wiele rzeczy ma wpływ na wygląd naszej cery.

    Lusiek276
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Moja mama ma cerę naczynkową i przez długi czas miała problem z dobraniem odpowiednich kosmetyków. Teraz używa serii do cery z problemami naczynkowymi Flosleku i sobie ją chwali. Z resztą poprawę widać gołym okiem 🙂

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Kiedyż używałam Bielendy – była taka seria z kasztanowca, teraz już jej nie ma i musiałam przerzucić się na coż innego, na razie wybrałam Iwostin, ale te Bielendowe kremy były lepsze 🙁

    MalaMi13
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Moja mama ma cerę naczynkową i przez długi czas miała problem z dobraniem odpowiednich kosmetyków. Teraz używa serii do cery z problemami naczynkowymi Flosleku i sobie ją chwali. Z resztą poprawę widać gołym okiem 🙂

    Moja siostra też używa tych kosmetyków i póki co jest zadowolona, polska marka, przystępna cera i dobra jakożć 🙂

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Też próbowałam ten krem, ale u mnie po jednym opakowaniu nie było widać żadnej różnicy. Jak długo trzeba stosować te kosmetyki, aby coż było widać ???

    gosia7
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    POLECAM płyn micelarny ! 🙂 moja kosmetyczka mi kazała kupić i jestem bardzo zadowolona 🙂

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Płyn miceralny jest żwietny:) Poza tym jakież kremy łagodzące albo panthenol w piance- też ma działanie łągodzące

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Warto robić sobie również peeling Thalasso. Hildegard Braukmann ma taki kosmetyk. On zdecydowanie daje radę – tylko róbcie ten peeling co kilka dni, tylko tak zapewnicie sobie normalność. Z peelingiem też nie można przesadzać. Systematyczna praca nad cerą możesz dać naprawdę wiele.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " pielegnacja cery wrazliwej naczynkowej"

Przewiń na górę