Piosenki dla "dorosłych" :)

  • Autor
    Odp.
  • loulou
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    hej,

    co mozna puscić rodzicom i dziadkom na imprezie rodzinnej? niebawem bedę miec urodziny. jedna impreze robie normalną, tzn. dla rówiesników, druga dla rodziny 🙂

    z „młodszą” czeżcia nie ma sprawy 🙂 pomozcie mi co ze staruszkami 😉

    Majka82
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Jeżeli chodzi o rodziców to może: Beatlesów, Czerowne Gitary,
    a dziadkom moze: Sława Przybylska, Młynarski.

    Swoją drogą nie prożciej ich zapytać czego chcieliby posłuchać?

    arcticone
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    tak, The Beatles jak najbardziej. A najłatwiej to włączyć jakież radio lat 80-90-tych 😛

    Mokka_Latte
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    A może Grechuta, Wodecki, Demarczyk?…

    Mokka_Latte
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    bardzo ładne piosenki znalazłam na stronie kmpozytora Andrzeja Zaryckiego jupi

    pod tym linkiem można posłuchać: [xxxx]

    EDIT:kowal2

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    Zgadzam się z Day Dream. Moja mama uwielbia Grechutę, Ewę Demarczyk i generalnie Piwnicę pod Baranami, więc tez bym czegoż takiego raczej szukała.

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Mnie zastanawia, że człowiek,który komponuje muzykę dla gwiazd jest tak mało znany. W żrodowisku na pewno, ale tak publicznie to mało.

    Wyżej widzę, że ktoż chciał wrzucić link, żeby posłuchać, ale wycieli -dlaczego, nie wiem, bo trudno znaleźć coż po kompozytorze, a bym chętnie usłyszała.

    Ja do piosenek dla dorosłych, choć pewnie nie wszystkich, dodałabym Anitę Lipnicką z J. Porterem i ich „Nieprzyzwoite piosenki”.

    loulou
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Ja sobie wygooglałam te piosenki sama. Dla tych co chciliby posłuchac, to moge powiedzieć, że sa na stronie andrzejzarycki.pl i na FB. Płyta zapowiada sie fajnie, wiec ja na pewno zamówię 🙂 Dzieki, za polecenie 🙂

    A swoją droga, to w necie jest pełno Dody, kupichy i innych „wybitnych”, a wyrzuca się wartożciową muzykę…. Troszkę dziwne… 🙂 I jak ma się dobry gust w narodzie kształtować?

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    Day Dream to włażnie kompozytor Ewy Demarczyk 🙂 Nie słyszałam jeszcze o tej płycie, ale w marcu rocznica moich staruszków, więc warto się jej przyjrzeć 😀

    loulou coż w tym jest o czym piszesz. Bardzo wiele razy słyszałam zupełnie nieznanego wykonawcę o wspaniałym głosie a w radiu i tv serwuje się piosenkarzy wspomagających się syntezatorami ://

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Piosenki dla "dorosłych" :)"

Przewiń na górę