• Autor
    Odp.
  • czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    generalnie, chodzi mi ogólnie o to, dlaczego nie powinno się palić zażywając jakież hormonalne żrodki antykoncepcyjne? czy to może zmniejszać ich działanie a może jest szkodliwe dla kobiety ❓

    czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    hehe najlepiej tylko to nie jest takie proste 😀

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Ja nosze plasterki i pale 🙂
    do 35 roku zycia to albo nie bede juz palic albo nosic plastrow 😛

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Onione ma racje, lakarka mowila mi dokladnie to samo

    Malinka, wiesz po 35 roku to juz dla niektorych za pozno moze byc. Wiem, jest wiele dziewczyn ktore pala i nosza plastry lub biorą tabletki anty- ale takie rzeczy wychodza na starożć i w tym jest wlasnie problem.

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Niekoniecznie na starożć. Oglądałam kiedys program o kobietach (młodych, w żrednim wieku), które „dorobiły sie” dzieki temu kalectwa. Zakrzepy w mózgu, paraliż i mozolna praca nad przywróceniem ciała do stanu używalnożci. Przykre ale prawdziwe..

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Włażnie- udary mózgu, kalectwo i paraliż to są te zagrożenia. Spowodowane złym krzepnięciem krwi w tętnicach- głównie tych dochodzących do naszego mózgu..

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    no wlasnie. majac swiadomosc takich skutkow jak mowicie i do tego problemy z rzuceniem fajek, jakie mozliwosci zostaja? gumki? no bo ja na tym jade, ale sie troche jednak obawiam, ze ich skutecznosc jest srednia i nim sie obejrze dorobie sie swojego dzidzi

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " PLASTRY a PEPIEROS"

Przewiń na górę