Płyty oryginalne ?

  • Autor
    Odp.
  • ashaa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Tak się zaczełam zastanawiać czy większożć osób kupuje ulubione płyty czy jednak darmowo sćiąga mp3 z internetu ?

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    u mnie to wyglada tak:
    – wychodzi plyta
    – zajarany sciagam ja z neta
    – jesli podobaja mi sie tylko ze 2-3 kawalki to je zostawiam a reszte wywalam
    – jesli podoba mi sie wiekszosc kawalkow z albumu to ide do sklepu i go kupuje bo artysta wykonal kawal dobrej roboty i zasluguje na to zeby zarobic (niestety zadko sie to zdarza ;p)

    Carna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    moim zdaniem posiadanie oryginalnej płyty to większa radocha – zazwyczaj jest jakaż fajna okładka, książeczka czasem dołączona no i sam fakt e można sobie dołączyć coż nowego do kolekcji. nie kupuje często nowych płyt, ale mam parę ulubionych zespołów których mam wszystkie płyty. Tak jest np. z Coldplay – juz sobie zamówiłam ich najnowszy krążek [usunięto_link]

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    mam trochę oryginalnych płyt, ale są to albo płytki z czasów pre-empetrójkowych (wapno się sypie 😉 ), albo obecnie-coż co zwali mnie na kolana. niemniej jednak-ponieważ gustuję w muzyce zgoła innej niż wszyscy-czasem płytę ciężko mi dostać… merliny czy empiki wcale mi nie pomagają… cóż-zostają empetróchy 😕

    kosmka
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ja zamówię sobie od czasu do czasu jakąs płytkę w internecie, przy okazji większych zakupów. Niektóre płyty są tak żwietnie wydane, że po prostu szkoda by było ich nie mieć/.

    ashaa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    a jeżli już kupujecie płyty to gdzie ? jakież sklepy internetowe czy głównie empik ?

    kosmka
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    ja jak juz pisalam nie kupuje specjalnie tylko plyt wiec nie jest to empik etc. ostatnio 2 plyty zamowilam przy okazji kupna telewizora na agito – jedna przesylka wiec sie oplacalo.

    don Avadoro
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ja kupuję oryginalne płyty. Ale zazwyczaj przed zakupem znam czężć, czy nawet większożć utworów, żeby nie kupować czegoż, co nie jest warte wydania pieniędzy.

    [usunięto_link] wrote:

    a jeżli już kupujecie płyty to gdzie ? jakież sklepy internetowe czy głównie empik ?

    Polecam [usunięto_link] – niezły wybór i do tego darmowa wysyłka.

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    No jak to można pytać wogóle, rzecz jasna że wszyscy kupujemy oryginalne płyty albo żciągamy MP3 z oficjalnych stron wykonawców 🙂

    emilkazalewajka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    jesli jest płyta która się na prawdę jaram i czekam na nią kupuję oryginalną, czyli wychodzi kilka płyt rocznie nigdy więcej 🙂 nie kupuję w empiku a najczesciej na allegro, zazwyczaj korzystając tez z aukcjonera [usunięto_link]. nie wiem czy kojarzycie ale to fajne narzędzie które pomaga w funkcjonowaniu na allegro nie ważne czy chcesz licytować czy sam wystawiasz aukcje (tworzenie galerii, licznik odwiedzin- fajne i przydatne opcje).

    [usunięto_link]

    Magnificon
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    W dobie streamingu korzystam ze Spotify i Deezer.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Płyty oryginalne ?"

Przewiń na górę