• Autor
    Odp.
  • rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Nie przekonam sie do makijazu pernamentnego po tym jak mojej kolezance totalnie spaprali robote. Wole poswiecic chwile kazdego ranka i ładnie je wystylizowac, bardzo lubie puder od Golden Rose, a teraz wydali nowosc, Eyebrow Styling Kit na ktora rowniez sie skusilam. mamy dwa odcienie pudrow, ktore mozemy stosowac razem, np zeby fajnie wycieniowac lub osobno, wosk, ktory pomoze brwi trzymac w ryzach i pensete, ktora jakis odstawiacy wlosek mozemy wyrwac. Swietna pigmentacja, dobra trwalosc, kolejny dobry produkt tej marki.

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Ja tez mam eyebrow styling kit i dawno nie bylam tak zadowolona, naprawde pudry z zestawu sa swietne. Idealnie osiadaja sie miedzy wloskami, nic sie nie wyciera i nie osypuje.

    Patrycja Kokot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Ogolnie Golden Rose ma chyba njwiekszy wybor kosmetykow do brwi, kazdy spelnia inna funkcje, jest tez spory wybor kolorystyki. wszystkie za niewiecej niz 20 zł z tego co kojarze. Ja mam brow styling gel i uwielbiam go, daje naturalny efekt, szybko schnie, nie robi grudek i nie skleja brwi.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " podkreżlenie brwi"

Przewiń na górę