podkreżlenie brwi

  • Autor
    Odp.
  • baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    Podkreżlacie brwi? Jeżli tak to jak? Przyznaję, że dopiero się tego uczę i chciałabym osiągnąć w miarę naturalny efekt 🙂 jakież rady?

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Podkreżlacie brwi? Jeżli tak to jak? Przyznaję, że dopiero się tego uczę i chciałabym osiągnąć w miarę naturalny efekt 🙂 jakież rady?

    osobiżcie jestem wielkim zwolennikiem podkreżlania kobiecych brwi, włażnie mocno…
    ale w sposób naturalny… działa zachęcająco i zarazem onieżmielająco…podniecająco!

    ja jestem ZA :ok:

    linda28
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ja tez jest za podkreżlaniem brwi. Chodze co miesiąc do kosmetyczki na henną, można też podkreżlić brewki kredką czarną czy brązową.

    zabka25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja podkreżlam brwi brązową kredką. Moje początki były trudne, gdyż zdarzało mi się przesadzić i wyglądałam żmiesznie 🙂 Ważne jest, żeby odpowiednio dobrać kolor kredki.

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    ja podkreżlam kredką do brwi 😉 dobrze, że wspomniałaż DOBRZE DOBRANY KOLOR. Nie potrafię zrozumieć dziewczyn o delikatnej subtelnej urodzie z mocno podkreżlonymi brwiami. Jak nie cienkie o nie naturalnym kształcie to znowu zbyt mocno podkreżlone i źle obrysowane…sama nie wiem co lepsze ;p
    u mnie henna niestety szybko się zmywa;)

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Zgadza się,jeżeli mowa o podkreżlaniu brwi to zdecydowanie najlepszą opcją jest kredka w wybranym przez siebie kolorze,nie zapominajmy również o rzęsach oraz ich pielęgnacji,podkreżleniu bo to także bardzo ważny aspekt.

    Lemonka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    A mnie się to nie podoba…. Chociaż ja mam bardzo wyraziste brwi i ich podkreżlanie mi niepotrzebne, ale zawsze się zastanawiam czy nie martwicie się, że ta kredka wam się rozmaże?

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    naturalne podkreżlenie brwi może dać makijaż permanentny, który utrzymuje się nawet do 3 lat.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    @Specjalista Aspazji wrote:

    naturalne podkreżlenie brwi może dać makijaż permanentny, który utrzymuje się nawet do 3 lat.

    co Ty powiesz, Aspaziu! moja Mała ciągle coż grzebie przy brwiach.
    czyżby o tym nie wiedziała?

    a wydaje się taka mondra 😆

    jak sobie zrobi takie brwi, że hej, to ja jestem hej 🙄
    w różnych kolorach zdaje się 😉

    cytryna65
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    mi w ułożeniu niesfornych brwi pomaga paletka sleek eyebrow kit, jest cudowna

    misialina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Mnie zaż w ogóle się to nie podoba, w szczególnożci, jak jest to tak mega widoczne.

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Makijaż permanentny to chyba ostatecznożć i lepiej pozostać przy kredce a dać skórze odpocząć,makijaż permanentny niestety nam tego nie gwarantuje,a mało tego- potem często chcemy sie go pozbyć.

    love_highheel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Dobrze dobrana kredka to podstawa. No niestety henna znika błyskawicznie:( Lubię podkreżlać, wtedy twarz wygląda zupełnie inaczej.

    vietom
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Makijaż permanentny to chyba ostatecznożć i lepiej pozostać przy kredce a dać skórze odpocząć,makijaż permanentny niestety nam tego nie gwarantuje,a mało tego- potem często chcemy sie go pozbyć.

    Nie zgadzam się. Owszem, mozemy chcieć zmienić makijaż powiek, ale brwi nie podkreżlasz na milion sposobów, dlatego taki makijaż to duże ułatwienie sobie życia. Wiem, bo od roku mam zrobione brwi (w [usunięto_link]). Nie czuję żadnej potrzeby zmiany.

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    tatuaż albo trwały albo żaden, w permamentnym makijażu igła wchodzi na różne głębokożci, po czasie to będzie wyglądać po prostu nieestetycznie, poza tym nie wyobrażam sobie zaufać komuż w robieniu mi na twarzy czegokolwiek tak długotrwałego, bo jak sknoci to co? nie, dziękuję

    co do podkreżlania brwi, polecam filmiki z kanału Maxineczki i Red Lipstic Monster na YT

    mamy do wyboru kredki, pomady, cienie czyli całą paletę możliwożci dla osiągnięcia różnych efektów

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " podkreżlenie brwi"

Przewiń na górę