• Autor
    Odp.
  • Sklep_Darymex_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    O szczegóły najlepiej zapytać już bezpożrednio u źródła i tam wszystkiego się dowiedzieć. W kwestii drewnianej podłogi,to polecam sosnę lub buk- solidne i wytrzymałe,odpowiednio zaimpregnowane wystarczą na lata.

    panta rhei
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Czy waszym zdaniem położenie takiego parkietu wymaga fachowców czy to kwestia odpowiedniego zastosowania się do instrukcji? Pytanie pewnie trochę naiwne, ale prosiłabym o jego poważne potraktowanie.

    Pytanie nie jest naiwne. Przecież wiele osób samodzielnie kładzie panele i wydać by się mogło, że tak samo jest z parkietami. Niestety, w tym przypadku bez fachowca się nie obejdzie. Widziałam jak może się skończyć samodzielnie układanie parkietu (nierównożci, wybrzuszenia). Moi rodzice kilka miesięcy temu robili generalny remont w mieszkaniu i wynajęli ekipę [usunięto_link] do położenia parkietu. Wszystko ładnie się prezentuje. Nie ma żadnych niedoskonałożci.

    Wiktoria Baran
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja mam u siebie podłogę drewnianą- dębową i jestem zadowolona. Służy nam już kilka ładnych lat i dalej świetnie się prezentuje. Oczywiście trzeba o nią dbać i czyścić odpowiednimi płynami. Ja sama wybrałam do tego Sdoluxa do drewna i bardzo dobrze on sobie radzi. Chroni podłogę przed śladami codziennego użytkowania, nie zostawia smug, nabłyszcza i przyjemnie pachnie.

    Euro_chem
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Wszystko tak na dobrą sprawę jest kwestią tego jaki budżet posiadasz na zakup podłogi oraz jaki jest Wasz styl, gust. Jeżeli miałabym coś doradzać to najlepiej moim zdaniem prezentuje się podłoga z naturalnego drewna, dąb lub buk.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Podłoga drewniana – gdzie i co?"

Przewiń na górę