Podróż pożlubna

  • Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    mam takie pytanko, moja siostra bierze żlub wkrotce i chcemy jej z mężem zafundować jako prezent podróż pożlubną, ale niestety nie wiemy któremu biuru podróży zaufać słyszeliżmy o tylu wpadkach….a to ma być prezent wiec chcielibyżmy żeby była naprawdę udana…proszę o pomoc napiszcie jakie macie dożwiadczenia z BP i jakie polecacie aha dodam ze myżleliżmy o wycieczce do Tunezji ale to jeszcze nie na 100% pozdrawiam

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    jeżli chcecie kupić wycieczkę do Tunezji to polecam Alfa Star byłam z nim w Tunezji w tym roku i sa bezkonkurencyjni naprawdę:)myżlę ze spokojnie możecie im zaufać, wiadomo wpadki zawsze mogą sie zdążyć nawet najlepszemu biuru podroży ale ja nie malm takich dożwiadczeń z nimi, w Tunezji bylismy w hotelu El Mouradi Palm Marina w Port el Kantaoui polecam blisko plazy my bralismy wersje all inclusive i juz niczy sie nie musielismy przejmować:)…oj tęskni mi sie

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    hej my byliżmy z moim mężem na podróży w Turcji z BP Alfa Star było super polecam to BP spisali sie naprawdę ok mieszkaliżmy w hotelu Saritas w Alanya polecam Turcje:D

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    ja tez duzo slyszalm o biurze Alfa Star wiec chyba warto.

    agnieszka-m
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Latałam z Alfa Starem kilka razy w tym do Tunezji. Firma godna zaufania.
    Hotele zgodne z ofertą, dobra opieka rezydenta, wszystko jak należy.
    Jeszcze inna budząca moje zaufanie to Exim Tour.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Tunezja jest gites byliżmy kilka razy z rożnymi biurami a w tym roku z Alfa i muszę powiedzieć ze są bezkonkurencyjni polecam:)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    moim zdaniem Tunezja jest perfekcyjnym miejscem:)naprawdę super gorąco polecam wszystkim forumowiczkom, mam fantastyczne wspomnienia z tegorocznych wakacji:) myżlę ze to jest żwietne miejsce na sielskie wakacje dal zakochanych lub włażnie podróż pożlubną;)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    a ja proponuje Egipt byłam z alfą w tym roku i myslę ze to najlepsze wakacje jakie miałam kiedykolwiek

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    zastanawiam sie czy jest sens jechać w podróż pożlubna na objazdówkę…ale nie wiem czy to jest dobry pomysł czy nie bedziemy mieli za mało czasu dla nas samych, ale neci mnie strasznie Egipt w przekroju z alfą, kurcze zwsze chciałąm poznawac hitoie Egiptu widzac to wszystko na własne oczy takie naiwne pragnienie jescze z podstawówki, teraz kiedy juz mamy w pperspektywie wyjazd do Egi[ptu wszysy mi odradzaj objazdówke, ze to takie maó romantyczne i takie tam…a co wy o tym myslicie???

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    ja bym jednak wyjechała na objazdówe skoro to jest to twoim marzeniem od dzieciństwa to jedz to może by fajna zabawa włażnie takie poznawanie historii na żywo a nie sadze żebyżcie mieli za mało czasu dal siebie a najlepiej wziasc sobie taka opcje 7+7 czyli tydz objazdówki i tydzien w hotelu:) myżlę ze wtedy będziesz miala wszystko w jednym z tego co wiem alfa ma taka opcje:)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    ja byłam na takiej wycieczce 7+7 z alfa i było rewelacyjnie:) troszkę zwiedzania troszkę leniuchowania w hotelu i na palzy jak dla mnie takie połaczenie jest w sam raz

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    ale wam zazdroszczę, ja mam podróż pożlubna przed sobą, ale jeszcze dłuuugo muszę na nią czekac….ale powiedzcie mi za to gdzie sie wybrać na taki zwykły urlop w listopadzie najlepiej w jakież cieplutkie miejsce:)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    no to moze teneryfa??tam powinno być cciepło w tym czasie:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Podróż pożlubna"

Przewiń na górę