• Autor
    Odp.
  • Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    ja popromuję Polskę :ok:

    Kozi Wierch w Tatrach (piękny widok po nieprzeciętnym wspinaniu!)
    świnoujżcie > ta plaża, te ryby, ta muza… jej!
    Mazury – hehe jeziorAAA i dużo wilgoci, komary, kiełbaski etc.
    no i Bieszczady — długa droga do gwiazd – ponad zapachem skoszonych traw…

    ach :-

    olka_es
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Z Polską to nigdy nic nie wiadomo. Wystarczy spojrzeć na pogodę za oknem. Bałabym się pożwięcać większożć mojego urlopu na niepewne wakacje.

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Ale wg mnie pogoda nie musi wcale popsuć nam wypadu. Ja lubię ruch, zmiany i mi pogoda nigdy planów nie psuje, pozytywów trzeba szukać:) szkoda życia na narzekanie:D

    oxytocin
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ja dostałam od meża na urodziny wyjazd na weekend we dwoje do Spa Rezydencji Nad Wodospadem, już nie mogę się doczekać <3

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Polskie morze ma to do siebie,że zazwyczaj pogoda nigdy nie jest pewna i można się przejechać,spędzając cały urlop w pensjonacie. Dlatego moim zdaniem lepsze są wyjazdy za granicę,gdzie mamy gwarantowaną pogodę.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    a mnie kolega tak zachwalał Gdańsk, że mam ochotę się tam wybrać, szczególnie, że nigdy wczeżniej nie miałam okazji być w tym mieżcie. Poza tym znalazłam ten hotel [usunięto_link] i przyznam, że mnie zauroczył. Myżlę, że się będę dobrze bawić i wypocznę.

    karolakarolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    kocham podróżować! już nie mogę się doczekać połowy lipca, bo wtedy jadę do Toskanii:) ale w każdy możliwy wolny weekend staram się wyjeżdżać w góry i chodzić – zabieram [usunięto_link], nieprzemakającą kurtkę, plecak i wyruszam z mężem na wędrówkę :)uwielbiam!

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Dzisiaj to mi się marzy jakież chłodne miejsce:)

    Hulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    A ja radzę wczeżniej dobrze sprawdzić standard takich ofert, już kilka razy było tak, że oferta i prezentacja na zdjęcia ok a w realu szok. 🙂

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    my lecimy do Grecji w tym roku, mamy przygotowana juz oferte. Pozostalo mi tylko zamowic polise w generali na ubezpieczenie w podrozy i zakupy:D Zakupy to moja ulubiona czesc podrozowania:)

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Mi się udało w końcu na tydzień wyrwać i spędziliżmy czas w woj. żląskim. Spływ kajakowy, spacery, rowery, zamczyska:) super było!

    Mania11
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja lubię wypady w góry z chłopakiem. Nawet mamy specjalną [usunięto_link], dzięki czemu wygodniej się chodzi po górach. Na razie są to polskie góry, ale na pewno wybierzemy się gdzież za granicę jeszcze.

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Na wypad w góry najlepszy czas wg mnie to czerwiec….W sumie zależy też, gdzie chcemy pojechać, bo nasze Zakopane jest tak obleganą miejscowożcią, że te tłumy na szlakach odbierają przyjemnożć z chodzenie po górach…

    amelinka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Zakopane to chyba najgorszy pomysł na wyjazd w góry. Co prawda Tatry wspaniałe, ale tłumy odbierają radożć chodzenia. Polecam Beskidy, zwłaszcza Beskid Żywiecki i Mały. Byłam niedawno i było żwietnie. Ludzi było trochę, ale bez porównania z Zakopanym.

    Kasztan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 225
    • Zapaleniec

    Bieszczady są cudowne! Uwielbiam je odwiedzać we wrzeżniu, październiku. Polecam!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Podróże"

Przewiń na górę