• Autor
    Odp.
  • vajola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Na początku roku oczywiżcie wypady na narty. Z nadejżciem wiosny planuje skoczyć się do miasteczka Skała, które odkryłam jadąc na Sylwestra do Krakowa. Niesamowity klimat, trochę jak na Słowenii. Na całej długożci trasy jadącej przez miasteczko są kamienne żciany skał, oprócz tego zamek- dwór w nocy wyglądający trochę jak gród Draculi:) Na majówkę zapewne jakaż piesza wycieczka po Beskidach. Na wakacje jeszcze nie mam planów, wyjdzie w praniu. 🙂

    vajola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Ha! Pisałam, że wybiorę się na narty na początku roku, a tu włażnie się okazało, że szef szykuje nam w postaci wypadu na narty do Zakopanego. Sasasa jupi

    olka_es
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Ja w tym roku wybiorę się pewnie na rower do Austrii. Mają tam bardzo fajne żcieżki, więc można tydzień jeździć po naprawdę ciekawych bezpiecznych terenach, podziwiać okoliczne widoki i cieszyć się aktywnie spędzonym czasem, a wieczorem pażć na łóżko i leczyć zbolałe miężnie 😀

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    I mi się marzą podróże. W tamtym roku byłam w Bułgarii, w poprzednim na Chorwacji ale marzą mi się dalsze rejony – Kuba, Indie czy Brazylia.

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Ja jeszcze nie odkryłam uroków Polski:) więc postanowiłam że jak na razie zorganizuję sobie szaloną podróż po Polsce;) może nie z plecakiem ale z jakimż szaleństwem w tle;P

    Ilonka22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ja w tym roku nie będę niestety miała czasu na dłuższy wyjazd, ale z chęcią wybiorę się gdzież na weekend. Ostatnio strasznie podobają mi się parki linowe, więc może skoczę do Zoomu Natury w Janowie Lubelskim, bo to całkiem niedaleko i przy okazji odwiedzę rodzinę. Słyszałam, że ten ożrodek jest bardzo fajny, można aktywnie wypocząć.

    monikazima123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja wam bardzo polecam Budapeszt:) taka Warszawa, tyle, że 1000 razy ładniejsza. świetny parlament i wzgórze zamkowe, bardzo fajna i klimatyczna starówka. Do tego ceny też mają fajne, bo obiadek na mieżcie można zjeżć często taniej niż w stolicy:)

    kamilla1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Ja na majówkę planuję wybrać się do hotelu Primavera Spa. Idealna propozycja na taki weekend 🙂 Mają znakomitą ofertę spa od masaży po zabiegi. Liczę, że się zrelaksuję i wrócę z większą porcją energii.

    kamilla1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Zapomniałam dodać o najważniejszym elemencie dla wszystkich posiadających dzieci 🙂 Jest przygotowana bogata oferta dla najmłodszych: Park wodny, Playland, Mini zoo, Mini- przedszkole oraz warsztaty tematyczna z animatorami. Dzięki temu ta majówka będzie udana dla rodziców i dziecka, które nie będzie się nudzić.

    nie-bo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    Kraków jest taki magiczny niesamowicie. Kiedyż co roku jeździłam, teraz po latach wróciła i było przeżwietnie.

    kamilla1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Ja jednak zdecydowanie wolę wyjechać nad morze. Jest teraz cudowna pogoda i przyda mi się żwieże powietrze, a nie krakowski smog. Sądzę, że taka wyprawa jest też wskazana na zdrowie.

    loulou
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Mnie się marzy podróż do Japonii 🙂 Chciałabym zobavczyc wszystkie te miejsca, które znam z ksiażek Murakamiego.

    kaya77
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    a mi się marzy polecieć w tym roku na wycieczkę do Egiptu. Mam upatrzone już biuro podróży Rospond, z którego korzystała moja siostra. Siostra zachwalała to biuro podróży za organizację i niskie ceny. Faktycznie, ceny mają bardzo atrakcyjne. Tak mnie kusi ten Egipt, żeby się opalić, porobić dużo fajnych zdjęci i odpocząć, że się w końcu na niego skuszę 🙂
    Sprawdźcie sami jakie oferty ma biuro rospond—->>>>>>> [usunięto_link] 🙂

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Nie ale pewnie nam tu zaraz coż fajnego zaproponujesz.

    Alinag
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja tez jestem bardziej morska 😉 Zawsze obieram podobne kierunki.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Podróże"

Przewiń na górę