Poleciłybyżcie czy nie?

  • Autor
    Odp.
  • SiSiSi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Mam do Was takie pytanie. Czy poleciłybyżcie innym stosowanie tabletek na odchudzanie zielona kawa? Bo ja absolutnie tak. Jak dla mnie, lek ten jest bezpieczny i skuteczny. A to w końcu najważniejsze cechy, jeżli chodzi o tabletki odchudzające. Czekam na wasze opinie!!!!

    coffee
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Ja osobiżcie nie stosowałam na sobie, ale od dłuższego już czasu poszukuję wszelkich informacji na temat zielonej kawy. Stosuję ją również moja koleżanka i jest zadowolona, dlatego też staję się coraz bardziej przekonana 😀 myżlę, że w niedługim czasie wypróbuję na sobie, zwłaszcza, że w ostatnim czasie zmieniam nawyki żywieniowe i staram się nie unikać sportu:) Taki wspomagacz, jakim jest zielona kawa, może okazać się bardzo pomocny 🙂

    SiSiSi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    No dokładnie. Zielona kawa w połączeniu z dobrą dietą szczególnie niskotłuszczową może zdziałać prawdziwe cuda. Można na niej zrzucić naprawdę bardzo dużo. I wreszcie poczuć się w swoim ciele bardzo dobrze. Nie wahaj sie dłużej tylko posłuchaj koleżanki i zacznij je stosować. Jeżli na niej podziałały dla Ciebie również będą skuteczne!

    dyskutantka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Zielona kawa to coż wspaniałego. Próbowałam już wielu specyfików, ale w każdym coż mi nie odpowiadało. Często okazywało się, że po prostu pieniądze zostały wyrzucone w błoto… Na szczężcie jednak zdecydowałam się na zieloną kawę 😀 Polecam naprawdę każdemu, kto tylko chce zrzucić kilogramy. Mi udało się schudnąć 10 kg i w końcu się sobie podobam. Niedawno wróciłam z urlopu i żwietnie czułam się w stroju kąpielowym, ach 😀 Bałam się efektu jo-jo, ale na szczężcie skończyło się jedynie na tym. Waga ani nie drgnęła 🙂

    coffee
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Zamówiłam! 🙂 Mam nadzieję, że zielona kawa okaże się dla mnie równie dobra jak dla Was 😀 Mam tylko pytanie, czy tabletki z zieloną kawą pobudzają? Jestem smakoszem kawy i nie wyobrażam sobie poranka czy popołudnia bez niej, a nie chce za bardzo obciążać serducha 🙂

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Nie mam zaufania do takich specyfików więc wolę nie narażać swojego zdrowia. Wolę zdrowe odżywianie plus ruch i odchudzenie się gwarantowane 🙂

    LadyWash
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Ja nie poleciłabym, bo po prostu nie stosowałam, a polecam tylko sprawdzone przez sibie rzeczy, miejsca itp. Ale zobaczcie to: [usunięto_link]

    monicca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Nie mam zaufania do takich specyfików więc wolę nie narażać swojego zdrowia. Wolę zdrowe odżywianie plus ruch i odchudzenie się gwarantowane 🙂

    ooo włażnie, Marika, zgadzam się z tobą. Ja też uważałabym z tabletkami … Lepsze z pewnożcią będzie bieganie, rowerek i nieco mniej słodyczy i fastfoodów 🙂 A do wynalazków trzeba mieć ograniczone zaufanie

    jula01
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    nie ufam temu. jedna z firm reklamuje się na portalach z tym specyfikiem o niebotycznej cenie, a w aptece można kupić podobne preparaty o wiele tańsze. moim zdaniem na odchudzanie najlepsza jest dieta i ćwiczenia, ale do tego trzeba mieć nie lada motywację.

    monicca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    nie ufam temu. jedna z firm reklamuje się na portalach z tym specyfikiem o niebotycznej cenie, a w aptece można kupić podobne preparaty o wiele tańsze. moim zdaniem na odchudzanie najlepsza jest dieta i ćwiczenia, ale do tego trzeba mieć nie lada motywację.

    generalnie z tego typu specyfikami to lepiej uważac … potem okazuje się, że zamiast włążciwej tabletki jest gips, albo co gorsze tabletka nie ma żadnego atestu, a zawiera jakież dziwne związki chemiczne i pochodzi z chin, a jej zastosowanie generuje dużo większe problemy zdrowotne

    Nela11
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja coż słyszałam o Slim Cofee? Nie wiem czy to działa, bo sama nie znoszę kawy 🙂 Ja mam do was pytanie mam od jakiegoż czasu problem z włosami, słyszałam, że jest coż takiego jak trychologia, koleżanka mówiła, że w Warszawie jest taki gabinet – [usunięto_link]. Czy któraż z was stosowała, coż takiego, na ile jest to skuteczne?

    aniafilt
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja nie polecam żadnych tabletek ale wspomniana kawa jest ok ; Próbowałam chyba ze 3 lata zrzucić wagę bez skutecznie – uzywałam włażnie tego typu specyfikówl W koncu ruszyłam tyłek ćwiczyć i do kuchni prawidłowo glotować i się odżywiać tak jak powinnam. Moim zdaniem ciężka praca przynosi najlepsze efekty i nie ma żadnej diety cud.Zrzuciłam ok 15 kg przez rok; Trzymam dobrą wagę i linie już 5 lat; Najpierw zaczęłam biegać pozniej coraz bardziej i bardziej polecam jednak ćwiczenia metodą interwałową; Np biegniesz chwile normalnie a poźniej przyspieszasz i tak w kolko. Albo jeździsz na rowerze stacjonarnym. Polecił mi to kuzyn. Później znalazłam takie coż : [usunięto_link] Muzyka która motywuje i gotowy plan treningowy. Na początku było ciężko ale później nabrałam kondycji. powodzenia;

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Poleciłybyżcie czy nie?"

Przewiń na górę