• Autor
    Odp.
  • emcafe
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    jestem szczupła ale mam tzn wielki brzych, to zrobic zeby go nie miec, cw raczej nie nie lubie sportu moze jakiesc tabletki, herbatke wyszczuplajaca co i diety

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    taaa…najlepiej aspiyna.

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    chcecie schudnąć? to ruszcie 'dupeczki’ i zacznijcie coż ćwiczyć. taaa najlepiej sie faszerować lekami, herbatkami… bo tak łatwiej? a moze by tak dac coż od siebie.

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    wiesz co ci powiem Katia:)? ja od 2 lat probowalam schudnac tylko bedac na diecie i robiac jakies cwiczenia i efekty byly mizerne niektorzy nie zostali obdarzeni taka dobra przemiana nie tylko materii ale i kalorii w energie jak inni .dopoki ja nie zaczelam lykam kapsullek CLA nie bylo oefektow teraz cos przynajmniej sie rusza ale zgodze sie z TOba ze trzeba cwiczyc trzeba bo magicznych proszkow nie ma niestety ale sa wspomagajace.

    emcafe
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    ja nie moge cwiczyc, moge tylko jezdzic na rowerze ale to zamało po po szkole nie moge isc na rower bo musze sie uczyc a weekendy poswiecam sie mojemy lubemu

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    dlaczego nie możesz ćwiczyć?

    emcafe
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    gdyż mma problemy z odychaniem

    Ani4
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja mimo wszystko poleciłabym ćwiczenia dla mnie najlepszy jest aerobik 😆

    masazysta
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Jak nie zmusisz się do ćwiczeń to czeka cię tylko to:
    [usunięto_link]

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Prawda, ruch to zdrowie 🙂
    Onione ma racje, spacerki przydadzą CI się i do tego ograniczenie cukrów. Powodzenia 🙂

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    co to za problemy z oddychaniem? nie zebym była wżcibska, ale wiesz… to że nie lubisz sportu albo że nie możesz wykonywać pewnych ćwiczeń (na pewno nie chodzi o każdy rodzaj aktywnożci) to nie jest wymowka… joga, spacery, rożne są sposoby na wystający brzuch… na pewno nie prochy czy herbatki na s***ę… 🙄

    Zelka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    a najlepiej to siebie zaakceptować:D a leków nie polecam niszczą wątrobę…

    Suissi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    chcesz zniwelowac brzuszek….a od razu mowisz ze nie chcesz sie ruszac..sport ma wiele …..hmm…twarzy..mozna cwiczyc na rozne sposoby..a jak cwiczysz to nie tylko brzuszek Ci znika..a i miesnie sie cudownie ujedrniaja.
    Tabletki, mascie i inne to tylko dodatek…uzupelnienie cwiczen
    tak samo jak masaze czy zabiegi….bez cwiczen nic nie zrobisz…albo zrobisz ale szybko Ci problem powroci
    zatem polecam znalezienie sobie kolezanki/kolegi z ktorym moglabys wspolnie pocwiczyc…czy uprawiac jakis ciekawy sport
    tenis, plywanie, jogging, fitness..wiele rzeczy:)

    emcafe
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    wole rower, a czy pło brzyszki tez moge trenowwac bo cale nie dam rady

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    tylko klasyczne brzuszki nie pomogą na zmniejszenie brzucha… musisz mieć ćwiczenia na różne partie miężni. rób nożyce, skręty, baw się hula-hop. brzuszki rób takie jak ci wygodnie-jak się wprawisz, to będziesz robiła normalne. oczywiżcie nie spodziewaj się spektakularnych efektów, jak po aerobicznej szóstce weidera. ale jak się zaczniesz ruszać, to zobaczysz że to nie takie straszne.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " pomocy !!!!!!!!!"

Przewiń na górę