• Autor
    Odp.
  • Nati
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    dziekuje.tez go pytalam-ile mozna z tego sie nabijac w koncu jestes ze mna nie z nia.
    A jak nie dostanie z trzy dni sms to jest rozdrazniony.
    Zebym wiedziala ze tylko dlatego ze chce ja meczyc,.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Ja bym go olał ,ale twoje życie i twoje wybory.

    Nati
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    I macie racje.Wczoraj znowu bylo to samo.On nawet nie dal mi napisac ani zblokowac numeru.I macie racje jestem tylko do jednego,nic wiecej.
    Ciezko mi ale musze to przebolec i sie odciac.Dzieki

    Nati
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    a gdybyscie wy mieli taka sytuacje jak moj facet.zablokowalibyscie ja czy nie?dzis dzwonilam mial kilka razy wylaczony telefon,prosilam zablokuj ja iile tak mozna a on policja policja i dalej to samo.

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    to oczywiste.

    zostaw go. nie daj sie tak traktowac. poki co ten facet zasluguje na kopa … moze sie obudzi… jezeli nie , to nic nie tracisz

    Nati
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    boli mnie to,ona mnie obraza a on nic.

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    to po co nadal się męczysz w tym związku?

    wiem, że na początku ciężko się z tym ot tak pogodzić. ale bądź rozważna. facet ewidentnie ciebie nie szanuje. być moze dla niego to glupia zabawa, ale on przeciez doskonale wie jak ty sie z tym czujesz. chyba ze jest polglowkiem.

    tak czy siak zastanow sie nad rozstaniem. nie mowie bys robila to z takim zamiarem, ale jesli nie twoje prosby to moze to mu uswiadomi pewne rzeczy..

    Nati
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    no nie wiem czy taka mu zabawa skoro trwa i trwa 24 na dobe od 3 meisiescy a on niezmeczony,tkwie bo ludze sie ze moze skonczy z tym.wiem to chyba nietrafiona nadzieja.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    No Ty mu nic nie blokuj to jego zadanie. Szczerze to nie wiem na co tu liczysz. Jak nie lubie takich naiwnych osób, weź się w garżć jak normalny człowiek, chcesz się za 10 lat obudzisz koło takiego gożcia…
    Cleo młoda ,a „łeb na karku ma”.

    Nati
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    To prawda Cleo jest bardzo madra osoba.dzieki.trzeba go wyrzucic z zycia.dzieki wszytskim raz jeszcze.niech sobie czyta ale sam.

    Nati
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    kazal mi odebrac telefon nie bylo mi do smiechu jak sie przedstawilam tak jak ona na mnie mowi.a on dalej ani nie wylaczyl ani nie zablokowal.Ona pisze -zeby ja zablokowal.najpierw napisala daj jeszcze raz do telfonu swoja panne pigi a juz sie nie odezwe a za 15 minut znowu to samo.A on zadowolony.I niestety nie mylilam sie jak go cos zaboli to wylacza telefon.
    A ja tak sie zakochalam.On niby smieje sie do mnie z niej ale nie wiem w jakim celu to kontynuuje=??

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    W jakim celu Ty to kontynuujesz?

    Intro
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 241
    • Zapaleniec

    toksyczny związek, kontynuuje bo pewnie boi się zostać sama (czyt. myżli że go kocha)

    Nati
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Prosze nie krytykujcie.Zmienilo sie tyle,ze zaproponowal mi wspolne mieszkanie,pracuje u niego,razem spezdamy czas,ona wciaz dzowni a on wciaz odbiera ale zaproponowal mi mieszkanie,czy myslicue ze warto jednak w toz ainwestowac?

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    A jak z tym telefonem ogarnął się?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pomocy!!!!"

Przewiń na górę