POMÓŻCIE- w co sie ubrac i jak uczesać?

  • Autor
    Odp.
  • LOLiTA..
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    drogie dziewczynki, w październiku czeka mnie wesele znajomej. niestety, ma byc na nim pewna zołza, ktora ma chrapkę na mojego mężczyznę.. wrrr… znacie może jakież fajne stronki z fryzurami/sukienkami na taką impreze??? muszę wyglądać olżniewająco..pomóżcie.. 🙂

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    stronek konkretnych nie znam ale jak wpiszesz w gogle to ci pewnie co wyskoczy. a co do twojego faceta i tej zołzy to pamietaj ze jesli on bedzie chciał to i tak go nie upilnujesz a skoro jest z toba to nie tylko wyglad jest dla niego wazny

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    skoro jest jakaż zołza to ja bym go wypużciła na nią 😀 i nie interesowałabym sie nim wcale… 🙂 poszukaj w necie… google ci na pewno pomogą… najlepiej jak byż sobie cosik uszyła..

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    no własnie… jak ona mu pasuje to niech on idzie w p**** 😈 , ja bynajmniej nigdzy nie swiadcze facetowi jak woli inne to niech spada 😈

    LOLiTA..
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    wiem że jesli będzie chciał, to zrobi co chce, zresztą jak każdy samiec. nie pisałam że on na nią leci, tylko ona na niego. po prostu chce ładnie wyglądać i „lsnić” żeby nie czuć sie jakaż tam gorsza. google zawiodły, dlatego zwróciłam sie o pomoc do was, no cóż, trudno.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    [usunięto_link]
    a czego ty konkretnie szukasz? masz coż na oku?

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    stron z sukniami jest naprawdę bardzoo dużo.. wpisz sobie „suknie wieczorowe” i znajdzie Ci tego pełno.. 🙂 tak samo z fryzurą.. 🙂 ja tak zawsze szukam fryzur.. później drukuje i idę do fryzjera 😛

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Przeglądnij czasopisma o modzie.Zobacz co jest trendy i w czym dobrze bys sie czuła.Z fryzura to raczej ciezko tak doradzić przez internet… wszystko jets zalezne od Twojej urody,typu włosów,ich długożci itd. Najlepiej udaj się do fryzjera i popróbuj rózne warianty 😀 chociaż myżlę,że wyprostowane włosy są eleganckie i zawsze na topie 🙂 (np. z zestawieniem ich z ładną opaską,bądz tasiemką) Osobiżcie odradziłabym Ci ubieranie sukienek z gorsetem,bo są oklepane i takie cięzkie mi sie wydają 😕 Postaw na cos krotszego,odcinanego pod biustem,lub w tali,w żywym kolorze 🙂 Postaram się poszukać czegż w internecie,a jak znajde to zaraz tu wstawię 😀 Pozdrawiam

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Znalazłam kilka ciekawych sukienek(mi sie podobają,ale ja mam dosć hmmm oryginalny gust 😉 ).Oto one

    Sukienka nr 1
    [usunięto_link]

    Mam na mysli tą fioletową.Jest ciekawa i niepowtarzalna.Wg mnie pasuje na wesele za miastem 🙂

    Sukienka nr 2
    [usunięto_link]

    Ma ładny,żywy kolor.Jest krótka więc wygodnie będzie się w niej tańczyć.Poza tym ma fantastyczny fason.

    Sukienka nr 3
    [usunięto_link]

    Długa,w stylu giwazdy filmowej 🙂 Uważam,że jest żwietna,sexi,ale długosc przeszkadzałay zapewne w tańcu.No i biustonosz odpada.Jesydnie silikonowe miseczki znalazłyby tu zastosowaniee 🙂

    Sukienka nr 4

    [usunięto_link]
    [usunięto_link]

    Cudo.Sexowna i elegancka.Zwłaszca czerwona podoba mi się najbardziej.Taki włażnie fason wogóle jest rewelacyjny 🙂 generalnie uważam,że sukienka jest boska po prostu 😀

    Sukienka nr 5

    [usunięto_link]

    Ta kreacja najmniej mi sie podoba.Ale jest sexowna więc ją umiesciłam 🙂 Nie jest to fason,który mnie powala,ale sa rózne gusty,a sukienka jest lepsza niż opcja gorset i wielgachny dół 😕

    W kwestii fryzur to odradzałabym koka „weselnego” czyli włosy na wałki i poupinane fantazyjnie,zwiększając objętosć głowy o dwa rozmiary 😕 koszmar po prostu 😕

    LOLiTA..
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    WarnGirl jesteż kochana :* dziekuję Ci że pożwięciłaż dla mnie swój czas. i muszę stwierdzić że…mamy taki sam gust 🙂 4 i 5 sukienka (zwłaszcza czerwona) są boskie, włażnie o to mi chodziło!! trafiłaż w dziesiątkę 🙂 już mi sie w głowie rozżwietliło co do mojego wyglądu na tym nieszczęsnym weselu.. jeszcze raz wielkie dzięki i buziaki :*

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ciesze sie bardzo,że mogłam pomóc 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " POMÓŻCIE- w co sie ubrac i jak uczesać?"

Przewiń na górę