• Autor
    Odp.
  • Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    chciałabym się dowiedziec czy wiecie w jakich cenach sa pończochy? takie na udo

    bejbi21
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Ja znalazłam kiedyż nawet za 8 zł….ale zazwyczaj są w cenach od 12 zł…zależy czy chcesz gładkie, w kwiatki czy inne wzorki 😀

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    w moich okolicach ceny j/w

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    gatta od 15 zlotych.

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Zależy jakie chcesz. Dobre, gładkie samonożne to ok 15 zł

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Ja wlanie wczoraj kupilam sobie czarne za 15 zl 🙂
    Ale sie podobaly mojemu facetowi 😛

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    także sobie kupiłam M alinka czarnę 🙂 za 16 zł tylko nie wiem czy one sie beda dobrze trzymac za raz je przymierze:D sa sexiiii:D:D

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    takie „niefirmowe” okolo 10 zl

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Pończochy samonożne-kupowałam zwykle po 16 zł albo i więcej.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    @Mar+A wrote:

    także sobie kupiłam M alinka czarnę 🙂 za 16 zł tylko nie wiem czy one sie beda dobrze trzymac za raz je przymierze:D sa sexiiii:D:D

    Pończochy bywają okrutne.Kiedyż na poprawinach miałam na sobie wlasnie ponczochy.Poprzedniego dnia na weselu również miałam i byłam baaardzo z nich zadowolona.Ale te,które ubrałam drugiego dnia jakież felerne były,bo od samego wejżcia na selę czułam jak mi się zsówały.Przeżywałam istny dramat.Ani wstać ani nic.Oczywiżcie nie ukrywałam przed resztą gożci przy moim stole dlaczego siedzę z taką miną i spławłam kolegę który podszedł aby zaprosić mnie do wspólnego siedzenia przy stole 🙂 Gożcie rzecz jasna mieli niezły ubaw.A ja złapałam za telefon,zadzwoniłam do brata,który na poprawiny się nie wybrał i po 5 minutach zjawił się z trzema parami rajstop 😀 Pozostało jedynie p****żć od stołu do tolaety.Jak na dame przytało,robiłam dorą mine do złej gry,ale chyba wszyscy widzieli,ze idę inaczej niż zwykle 😆 jak tylko opóżciłam salę to podciągnęłam te nieszczęsne ponczochy i poszłam w kierunku toalety.Ale zanim tam doszłam zorientowałam sie,że już mi nie spadają więc ostatecznie ich nie przebrałam 🙂 A na shodach spotkałam kolegę,który zapytał mnie co i sie stało 😆 Od tamtej pory nie miałam na sobie pończoch 😀

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    WarnGirl nie miałaż pończoch gdy kolega się odezwał… musiał mieć cholernie podniecający głos….

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    XYZ ja zrouzmiałam ze od tamtego wesela juz na sobie nie miała pończoch:PP

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    O kurcze faktycznie jak jeszcze raz przeczytałam końcówkę to zrozumiałam… oj ależ myżli mi po głowie od rana chodzą…

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    WarnGirl nie miałaż pończoch gdy kolega się odezwał… musiał mieć cholernie podniecający głos….

    😆

    Mar+a,dobrze zrozumiałaż 😆

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    I jak po przymierzeniu? 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " pończochy"

Przewiń na górę